Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olajat találtam az autóm hűtő...

Olajat találtam az autóm hűtő vizében! Meg a kipufogón fehéres füst jött ki! Most mi van?

Figyelt kérdés
valamelyik reggel elugrottam a közeli kúthoz tankolni kb 5 km, vissza felé elkezdett az autó elgyengülni nem ugy ment mint előtte .Először azt hittem hogy rossz üzemanyagot tankoltam,(Benzin helyett Dízelt)de amikor a számlát megnéztem láttam hogy 95 öst tankoltam! leállitotam a motort mert fehér füst jött a kipufogóból .Amikor pedig kihült a motor megnéztem a hűtő vizet, ami tiszta habos fehéres nyálkás olajos valamilyen volt! az olaj szintet megnéztem ,észre vettem hogy az olaj szürkés szinű! a motor indul ! de nem merek vele menni mert csak akkor csinálja a füstöt mikor bemelegszik! mi baj lehet? Az autó Daewoo nexia 1.5 benzin 8 szelepes

#fehér #olaj #füst #Daewoo #nexia benzin
2014. okt. 13. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hengerfejes lett az autód
2014. okt. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát ez nem mai autó, bár nagyon jó járgány... nos én pont így jártam, átszakadt a hengerfejtömítés valahol.

sajnos ezt csak szétszereléssel lehet orvosolni, ne kisérletezz semmivel..


a vizet, olajat erszd le, annak amúgyis annyi.


mielőtt elszaladsz hengerfejtömítésért, előbb szed le a fejet...

2014. okt. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na vazze remèlem csak a tömitès!! Szállt el!
2014. okt. 13. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
hengerfejpakolás
2014. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na akkor irány a Szerelő. :(
2014. okt. 13. 21:00
 6/6 A kérdező kommentje:
Köazi a tanácsokat! :)
2014. okt. 13. 21:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!