Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek az alábbi...

Milyen autót vegyek az alábbi paraméterekkel?

Figyelt kérdés
Max. 800.000. Ft, első autó, minimum 1.6, jó fogyasztás, kombinált használatra, közép vagy nagy kategória. Milyen motorokkal ajánljátok? Nagyon nem értek hozzá (nő vagyok).
2014. okt. 1. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Skoda Octavia 1.9 tdi, elég tágas és a motorja híresen megbízható.
2014. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Más ajánlat?
2014. okt. 1. 15:01
 3/8 szántóvető ***** válasza:
31%

túl sokat akarsz.benzines nem jöhet szóba a fogyasztás miatt,a dízelekben sok Km van.

[link]

2014. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Abban a Focusban minimum a duplája van, ha nem a triplája.

2014. okt. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3: miért baj ha sok km van benne? A VW-féle 1.9 tdi-kből nem kevés van túl a félmillió km-en, és jobb állapotban vannak mint kortársaik. Az előélet, karbantartás fontosabb mint a futásteljesítmény. Egy zsírúj prémiumautót is vihetsz 100 ezer km után motorgenerálra ha nem törődsz vele (pl lehagyod az olajcseréket).
2014. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nő vagyok én is és a Renault clio 1,6. Dci, és nagyob testvérei :) és ki lehet fogni jó állapotút is. :) csak sokat kel keresni és ha látsz egyet azonnal elmenni meg nézni. Mindig meny vele egy kört, és kívülről nézd át. (horpadások, sérülések, karcolások, nem tudják be indítani stb... azonnal hagyd ott!)
2014. okt. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Punto 1.3 multijet... Igénytelen kis gép és 3,5 literrel elmegy
2014. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

800ból kapni tipptopp Merci w124 -t vagy Bmw E34 -t.

Benzines esetén a Bmw korszerűbb befecskendezővel van szerelve és keveset fogyaszt.Az alap benzines motor bőven elég és abból talán nincs annyi széthajtott, mint a nagyobb ccm kivitelekből. Mivel nem fiatal kocsik feltétlen vigyél magaddal olyat aki szerelt már ilyeneket, sok a lom a hazai hirdetésekben! Átlag 9literrel eljárnak az alap 2literesek és ekkora karosszériához ez szerintem nem sok.

Egy a lényeg ilyen öregnél ne a színe extrák legyenek fontosak hanem az állapot és ezeket alaposan ismerő szerelő nézze át! Karbantartott példányok újabb 20évet elfutnak! Az érzés bennük meg semmi máshoz nem fogható, itt még nincs annyi műanyag és csörgő zőrgő kárpit meg olcsó megoldások, stb.... Fél lakást belepakolhatod olyan tágas.

2014. okt. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!