Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alacsony árkategóriában...

Milyen alacsony árkategóriában szereplő tapletet vegyek? Az alábbi paraméterekkel: Rendszer mem. :1GB, Belső mem:16, HDMI,3G?

Figyelt kérdés

Processzor gyorsasága esetleg lehet még szempont.

Mennyire léngyeges a renszer memória mérete?

Illetve mennyire lényeges a belső memória mérete, ha memória kártyával bővíthetem? Utóbbi esetben ár érték arányra gondolok.



2014. jan. 7. 18:28
 1/8 CspCsj ***** válasza:

Számodra mi az alacsony árkategória?


Processzorból legalább kétmagos ajánlott.

1GB memória alá nem érdemes menni.

Belső tárnak elég szokott lenni a 4-8GB, de ha nem bővíthető akkor érdemesebb inkább a 8-16GB.

HDMI, 3G mennyit használnád?

Kijelző méretéről még nem esett szó...7-8-9-10-11"?

2014. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazából nagyon tudatlan vagyok a témában.

Amit tudok:

- Játszani NEM akarok vele,

- Saját készítésű primitív alkalmazások futtatása (pl. speciális naptár)

- Internet elérés otthon (Wifi),

- Internet elérés bárhonnan (3G) - Bár nem tudom, ahol nincs kiépítve, ott sima GPRS-ként működik?

- 7 colos kijelő elég,

- megbízhatóság!!!,

- lehetőleg minél hosszabb akku idő

2014. jan. 8. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezek így eléggé ütik egymást.


"Igazából nagyon tudatlan vagyok a témában."

VS

"- Saját készítésű primitív alkalmazások futtatása (pl. speciális naptár)"

Ha ennyire nem értesz hozzá, akkor hogyan fogsz tudni egy saját appot készíteni?


"alacsony árkategóriában"

VS

"- megbízhatóság!!!,"

"- lehetőleg minél hosszabb akku idő"

A megbízhatóság és az alacsony ár meg a hosszú üzemidő nem járnak kéz a kézben, sőt épp ellenkezőleg.

70e Ft alatt ne vegyél tabletet ha használni is akarod!


"- Internet elérés bárhonnan (3G) - Bár nem tudom, ahol nincs kiépítve, ott sima GPRS-ként működik?"

Igen, megy.

2014. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mobilra már fejlesztettem alkalmazást, konkrétan Androidra még nem. De ha megveszem a tabletet, ez már nem lesz gond.

Rendeltetésszerű használat esetén hány évet bír ki az akkumulátor?

Ha az akksi tönkre megy, kuka az egész vagy lehet ezekben akkut cserélni valahogy?

2014. jan. 8. 12:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Szinte mindegyikben lehet akkut cserélni. Legfeljebb le kell csavarozni a hátlapot. Ha ragasztott, akkor van gubanc.


Végülis ha megtanulod a programozási nyelvet, akkor bármit csinálhatsz. De pont a droidra van rengeteg app.

2014. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Általában hogy járok jobban? Megveszem a több memóriás tabletet drágábban, vagy kevesebb memóriával és utána bővítem kártyával. Ár/értékben melyik a jobbb?
2014. jan. 8. 13:43
 7/8 CspCsj ***** válasza:

Árkategóriát még nem írtál.


Ha "egyszerű" appokat fejlesztenél, ahhoz szerintem nem kell erőmű, sőt ha kisebb teljesítményű gépen teszteled és optimalizálod akkor sok gépen jól szalad majd, mintha sokmagos csodán nálad megy de rengeteg gépen meg akadozik, vagy lassú. (persze azért ne 10-20ezres kínait vegyél ;) )

2014. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CspCsj ***** válasza:
Kimaradt: ha van kártyahely, egyértelműen olcsóbb kártyát venni (32GB-os kártya 7-8e-től indul)
2014. jan. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!