Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit fogyaszt egy 2. 0...

Mennyit fogyaszt egy 2. 0 benzines motor? (és jól gyorsul? )

Figyelt kérdés
2014. szept. 23. 20:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

Vegyetek csak nagyteljesítményű erőgépeket..lehetőleg 2 tonna felett,farokhosszabbításnak,mely kettesben megy 90-nel legalább-különben kinéznek a konditeremből..

Majd jönnek szombathelyről a behízelgő hangvételű BRFK-s levelek..xD

2014. szept. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Vegyetek csak nagyteljesítményű erőgépeket..lehetőleg 2 tonna felett,farokhosszabbításnak,mely kettesben megy 90-nel legalább-különben kinéznek a konditeremből.. "


Egy ilyennel biztosan. Még az enyém is elgurul kettesben 170-ig :D


Ezt a kis trollkodást sem értem. Kivételen nem böszme nagy értelmetlen verdákról van szó, hanem egy Astra méterű autóról....

2014. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
jaja tényleg turbós a motorja
2014. szept. 26. 12:41
 14/16 anonim válasza:

Gondolom már rég nem aktuális, de azért válaszolok.

Nekem egy

1996-os Rover 620SI-m van(Honda Accord V 2.0 benzin). F20Z1 motorkóddal.

131 Ló volt amikor kijött a gyárból, mostanra biztosan veyzített pár lovat de így is bőven 120 ló felett van.

Súlya 1270kg.

Fogyasztása városban 10 liter, országúton 7. És jó nehéz lábam van. Tudom hogy gyári érték alatti számokat írtok, de igaz.

Nagyon dinamikus.

1.8 as verzión is gondolkodtam de az ehhez képest lomhának hat, (a 2 literes meg a 2 litere turbóshoz képest hat annak tudom) de a fogyasztáskülönbség fél liter sincs, ami azért van mert a 2 literes nem erőlködik ekkora súly alatt sem. Az 1,8-at viszont egy indulásnál vagy egy emelkedőn azért meg kell egy picit pörgetni.

Szóval azt tudnám válaszolni hogy jól gyorsul egy szívó 2.0 benzin 1300 kilógrammig. Számszerűen 0-100 ra 9mp.

És a pár kommentel ezelőttinek mondanám hogy igen megy 90 el kettesben(sőt), és marha jól betudok vele parkolni a konditerem elé XDD Egyenlőre nincs változás a szerszámméretben, de egyenlőre nem mondtam le róla.

2016. nov. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Városban 10-12; autópályán 8-9, 2006-os Focus, semmi turbó vagy ilyesmi, nekem.


Ugyanakkor hallottam kollégát, akinek 2.0 VTI újabb Focus, vagy mi van neki, jóval kevesebbet eszik.


Kicsit benéztem a dolgot, így jártam.

2018. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még: lég jól gyorsul persze, városi nindzsa.
2018. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!