Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford transit Mikrobuszunk...

Ford transit Mikrobuszunk van. Hol találok alkatrészt Nyiregyen?

Figyelt kérdés
a hütés/fütés kapcsoloja romlott el. csak 3as fokozaton működök, 2esen és 1esen sem reagál. voltunk egy FORD boltba , de ott nagyon drága volt az alkatrész (12e ft) . mit tudtok ajánlani?
2010. jan. 19. 14:42
 1/3 anonim ***** válasza:
cromax.hu
2010. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

itt nézd meg:

www.cromax.hu postáznak is.

Nekem is ez volt a gondom, (2004-es transit) nem akapcsoló rossz hanem az ellenállás, a gyári valóban 12ezer de van náluk utángyártott is 6ezerért.

itt is van:

[link]

Hívd fel őket, rendesek, segítenek kiválasztani mi kell, mikori tranyó, milyen kivitel, mondjuk nem hiszem hogy ebben az alkatrészben lenne különbség, és el is postázzák.

2010. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Fiat Ducatómban néha kiverte a biztosítékot a Hűtés/fűtés kapcsoló, főleg, amikor 3-as fokozaton működtettem. Elvittem a szervizbe ott azt mondták , hogy a gyári biztosíték 25-ös, hogy az gyenge, hát kicserélték 40-re, azóta megyen, persze átnézték az egész kapcsoló rendszert, ha nem-e zárlatos.
2010. jan. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!