Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 50cc-s motort át lehet...

Egy 50cc-s motort át lehet alakítani (tuningolni) egy 100cc-s motorrá?

Figyelt kérdés

2014. szept. 9. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen motort? Némelyiket átlehet igen de az nem 10-20 ezrekbe kerül. Hanem 100-200 ezrekbe.
2014. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem.Szerinted(szerintetek)lehet olyat hogy egy 50cc-s jogsira 100cc-s motort vegyek?Meglehet valahogyan oldani hogy 50cc-s papírja legyen?
2014. szept. 9. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet, úgy hogy az adásvételire 50ccm-et írtok, de az okirathamisítás, ha vezeted, az jogsi nélküli vezetés és ha kötsz rá kötelezőt, akkor az biztosítási csalás, ezért ha balesetet okozol, akkor a biztosítód egy r*hadt vasat sem fog fizetni, ha beledurransz egy több milkás BMW-be azt is fizetheted zsebből, vagy egy életre szóló hitelből...
2014. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Derbi Sendához már láttam 100ccm-es kit-et jó pénzért persze.

Nyilván Magyarisztánban nem lehetne forgalomba se helyeztetni még ha minden rendben a papírjaival akkor sem.

Vagyis de, csak neked az már nem éri meg.

Jah ha elkapnak az egy jó nagy kör a szopórolleren...

Biztosítási csalás, okirat hamisítás, jogosítvány nélküli vezetés.

Jó pár év a seggbebaszósban.

2014. szept. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm a válaszokat. :)
2014. szept. 12. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!