Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Letehetem az, , A" korlátlan...

Letehetem az, , A" korlátlan jogosítványt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg 21 éves vagyok, és 1 éves ,,A2"-es jogosítványom van. Amikor elérem a 2 éves ,,A2"-őt, akkor addigra leszek 22 éves. Megcsinálhatom ennyi idősen, 2 év gyakorlattal a korlátlan jogosítványt? Olvasni ezt azt, ezért teszem fel a kérdést.

Illetve azért, mert lenne érdeklődő a motoromra, és ha még nem tehetem le a korlátlant, akkor nem adom el, ha viszont igen, akkor mindenképpen szeretnék venni egy R6-ost, de sürgős lenne tudnom, hogy megcsinálhatom e.

Válaszokat előre is köszönöm!



2014. szept. 8. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg egy motoros iskolában? Annál jobban senki sem tudja neked elmondani, itt meg jönnek majd az "okosok" ellentmondásokkal.

Tisztelet a kivételnek!

2014. szept. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jött az okos az ellentmondásaival! :D


Persze az se kell, elég fellapozni a 326/2011 rendeletet.


Szóval 2 éves A2-es gyakorlattal már 20 éves kortól meg lehet csinálni az A korlátlant!


Aki nem hiszi járjon utána:

[link]


Keresd a 7. mellékletet!

:)

2014. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!