Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ahoz hogy le tudjam a A...

Omg1234 kérdése:

Ahoz hogy le tudjam a A korlátlan jogosítványt?

Figyelt kérdés

Ahoz le kell tenni 16 évessen a 125 cm3-re vagy nem szabad v mi mert ezt írták 1 oldalon


- két évnél rövidebb ideje vagy egyáltalán nem rendelkezik érvényes "A1" alkategóriás vagy "A korlátozott" kategóriás vezetői engedéllyel, és betöltötte a 21. életévét vagy annál legfeljebb 6 hónappal fiatalabb

mert én le szeretné mtenni 125cmr3re



2014. jan. 7. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
A motor jogsik nem függenek egymástól! Ha akarod leteszed 16 évesen az A1-et, aztán ha kedved és pénzed lesz, akkor a többit! Egy függőség van csak: ha rendelkezel 2 éves A2-vel, akkor nem 24 hanem 20 évesen vizsgázhatsz a korlátlanból!
2014. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

No persze, ha 17 éves elmúltál, akkor tényleg butaság lenne A1-re vizsgázni, akkor már az A2 éri meg!


Az utolsó mondatod meg nettó hülyeség! Ráadásul előképzettség nélkül 24 évre emelték az A korlátlant!

2014. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
még csak 14 vagyok igazából de közbe körülnéztem még csak 50cc re van ugye jogsim mert mi másra lenne xd szerintem 15 és fél évesen leteszem a 125öst de azért köszi mindent
2014. jan. 7. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!