Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kezdő autónak Opel Astra F?

Kezdő autónak Opel Astra F?

Figyelt kérdés

Tavasszal szeretném megvenni első autómat, Opel Astra F ferdehátút szeretnék. Szerintetek megéri ?

Esetleg valami negatív tulajdonsága van az autónak ?


2014. szept. 6. 09:05
 1/7 RRR ***** válasza:

szerintem :ha nem egy leharcolt darabot veszel ,akkor tökéletes

igénytelen,olcsó hozzá az alkatész

ha törik az se gáz,tele vannak vele a bontók

2014. szept. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De van ám. Előszeretettel rohad a kaszni. Oda kell figyelni vásárláskor az ajtók aljaira, hátsó sárvédőívekre, tankbeöntő nyílásra. A 16 szelepes benzinesek szeretik csipegetni az olajat. Dieselből meg az 1.7 isuzu dieselt szabad megvenni. Talán az egész f astra széria az 1.7 td-vel a legjobb választás. Megbízható, keveset eszik. Csak figyelni kell mert 1.7-ből is két félével szerelték. Opel 1.7-tel és isuzu 1.7-tel.
2014. szept. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1.4 16V van és semennyi olajat nem fogyaszt, de viszont engedi. Ha opelt veszel hozzá kelk szokni, hogy a garázs padlóján mindig lesz pár csepp olaj. Egyik helyen megcsinálod engedi máshol. Ettől függetlenül én nagyon tartós és megbízhatónak tarton jó nagy utastérrel. Ha találsz jó dízelt az is jó választás. Az Ecotec motortól sem kell megilyedni, megbízható motor az is. Tapasztalatom szerint kevesebbet fogyasztanak mint a 8 szelepesek de legalább mennek is. Kezdőnek szerintem nem sok jobb autó van az F Astránál. Alkartészek szinte ingyen vannak hozzá és nem kell állandóan szerelni.
2014. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: valami gond van az autóddal. Az Ecotec motorok konstrukciósan eszik az olajat, de nem eresztik. Ha a tiéd ereszti, ott valami gond van.
2014. szept. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nekem astra f 1.4i 60 lóerős volt átlag fogyasztása 7 liter kényelmes viszonylag biztonságos a negatívum hogy az 1.4 motor gyenge és a kasztni rohad ha veszel mindenképp szervósat és benzinest 1.4 SI 82le vagy 1.6 SI 100le esetleg 1.8i ami 90 lovas ezek a jó motorok.
2014. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

esetleg a caravan változata is ?


[link]

2015. márc. 14. 14:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Durván rohadnak, én nem vennék már F Astrát. Annyi más jó autó van.
2015. márc. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!