Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F miért indul nehezen?

Opel Astra F miért indul nehezen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 94 es Opel F Astrám 1.6 os benzines motorral 8 szeleppel! Néha elő jön rajta egy olyan hiba, hogy nem akar indulni csak nagyon sok tekertetésre,

új akumulátor van az autóba (varta akkumulátor 56ah), és vadi új AC pumpa (13000 FT- ért vettem) Ezeket az alkatrészeket azért cseréltem, mert azt hittem, hogy

ezek közül valamelyik rossz és azért indul nehezen, de a hiba nem szűnt meg, van amikor 1 hónapig nem jön elő a hiba, de van amikor naponta max 2x,

ha ez a sok tekertetés után beindul az autó akkor a motorja tökéletesen jár, semmi baja hibátlannak tűnik, még amit elfelejtettem mindig shell 95 v

powert tankolok, és injector tisztítót is raktam az autóba,

van valami ötletetek, hogy mi okozhassa ezt a hibát?



2014. szept. 1. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

szedesd szét mert elég sok minden lehet


-gyújtáselosztó (DIS modulos, vagy még a régi?rotor,trafó fedél, )

-gyújtókábelek,

-injektor /fojtószelepház tisztítása

-gyertyák ellenőrzése hőérték/beégés

2014. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még a régi rotoros gyújtás van az autóba!
2014. szept. 2. 08:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne egy gyújtás állítás ill. a kábelszett, gyertyák, osztófedél ill. rotor cseréjét megtenni
2014. szept. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!