Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel f astra a benzin szivatty...

Opel f astra a benzin szivattyútol ciripelő hangot hallok, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Opel f astra a benzin szivattyútol ciripelő hangot hallok ,mi lehet a gond?

2014. aug. 27. 18:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Opel f atsra 1.4 se autóról van szó.
2014. aug. 27. 18:12
 2/7 hosaxx ***** válasza:
Abban biztos lehetsz,hogy ha az opelnél rendellenesség mutatkozik max. a harmadik esetben a hibát javítani kell.Én azt javaslom,hogy nézesd meg a szivattyút működtető relét a szivattyú csatlakozását a tartálynál.Nincs-e dugulás a benzinvezetékben,a benzinszűrőt is megnézném illetve egy üzemanyag nyomást méretnék.Végső esetben szivattyú csere.A lehetőm legszarabb meló.Még csak annyit.hogy a szivattyún van egy szűrő az általában széthullik de ehhez a tartályból ki kell venni a szippantyút ahhoz,hogy látni lehessen.Ha kész írd meg mi volt a cumi ezek az opelek mikor üzemelnek szuperek mikor problémák adódnak az emberek idegeit próbára teszik.
2014. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm dolgozom az ügyön és megnézem amit tanácsoltál . majd leírom mire jutottam :)
2014. szept. 2. 19:37
 4/7 A kérdező kommentje:
kiderült az ac pumpa szenvedett hat sajna cserélni kellet mert javítani nem lehet igy ösz-visz 20 ezer ft bánta.
2014. szept. 5. 19:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a régi pumpát se dobd el, kb mint a lengéscsillapítókat,generátort, önindítót ezt is fel lehet újítani, van rá szakosodott cég.
2014. szept. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Astra f sedan 1.6 16v nekem is ciripelt kb 2 évig majd megadta magát. ütögetnem kellett az AC pumpát indításkor és elindult:D bontóban tudtam venni kb 8 ezerért, Hátsó ülés alatt 8 csavar tartja kb, de a benzin csövet le és vissza szerelni kicsit macerás, de megoldható.
2015. dec. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm nekem is ez volt a gond igaz én újat vettem mert bontóból rizikós h ilyet kap ki az ember.
2015. dec. 24. 14:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!