Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell két ütemű motorral...

Bariii kérdése:

Hogyan kell két ütemű motorral egykerekezni?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de van egy 125-ös RX-em és még kikötöttem a powerem addig tudtam 1-2 métert, de most hogy jó attól félek, hogy mikor egykerékre kapom és megyek egy kicsit, aztán kinyit a power, megugrik és hanyattb*szódok.. :( Ti hogy szoktátok? Köszi előre is!

2014. aug. 25. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
keréken kinyit a power=biztos halál
2014. aug. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tarts rá a fékre kicsit.
2014. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
H-h tartsak rá?:O
2014. aug. 26. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:
mindent ugyan ugy csinálj ahogy eddig ,csak közben nyomd egy kicsit, mintha lassítanál.
2014. aug. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én RS125-el gyakorolgattam, egy pár kollekció idomot elnyűztem mire megtanultam, meg kelletek némi átalakítások a mocin, de leginkább a súlypontokat kellet megtalálni. Jah, nekem poweres volt a motorom, elején hátrabillentem egyszer-kétszer, de megszoktam :)
2014. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nagy rutinnak kell a csülkeidben lenni hogy amikor nyit a power akkor megtudd tartani a motort, gyakorlás kérdése az egész, persze csak ha van pénz pótolni a cuccokat amiket egy esésnél leganézol róla
2014. dec. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!