Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Még kezdő vagyok, hogy tudok...

Még kezdő vagyok, hogy tudok egykerekezni motorral? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Már 5éve motorozok, volt már pár mocim, simsonok és robogók. Most vettem egy 80ccm-es Yamaha Dt-t.

Még soha nem próbáltam egykerekezni, nem vagyok egy vagány motoros, de sok videót néztem ahol kerekeznek és megtetszett, szeretném megtanulni. Kérdésem az lenne, hogy Dt-t, hogy a legegyszerűbb kivenni kerékre. Hányadik sebességi fokozatban, a lábaim az első vagy a hátsó lábtartón legyenek. Az ülésen hátrébb csússzak, hogy a sújpont hátrébb kerüljön? Hogy tudnék a legegyszerűbben megtanulni? Köszönöm a válaszokat! 19/F


2010. aug. 17. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs... nem vagyok egy nagy motoros. Néha elmászkálok ide-oda robogóval, de szerintem nem a legújabb motoroddal kellene elkezdeni egykerekezni, hanem egy régebbi simsonnal, amit nem sajnálsz ha esetleg leesel róla és összekarcolódik vagy összetörik.
2010. aug. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és lehetőleg rendes védőszereléssel, nehogy gerinced törd:S
2010. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kurv@ egyszerű:

behúzod a kuplungot, bedobod egyesbe, húzod a kuplungot még mindig, meghúzod a gázt félig, és kivágod a kuplungot. ha nem jön ki erre kerékre, akkor csináld meg ugyanezt újra full gáznál. láb a féken legyen!

(bár nekem nem volt soha a féken a lábam, hanem lógattam lefelé)

2010. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

tessék!

2010. aug. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!