Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kezdjek neki egy 90 es...

Hogy kezdjek neki egy 90 es évjáratu Mitsubish Galant elsö izzo cseréjének? Magyarán hogy kell? thx

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudom, konkrétan a fenti kocsin hogy megy, de általánosságban felnyitod a motorháztetőt (gondolom ez megvan), és ahol a lámpát sejted ami az izzót rejti, ott kezdj el óvatosan benyúlni ívben. Szóval elvileg nem látod, hova nyúlsz, de benyúlsz és kitapogatod az izzót. Arra ügyelj, hogy van olyan izzó (pici kis vacak) amit nem szabad pucér kézzel megfogni. A nagyobbikat (reflektor) meg szabad.
2010. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagy kaland,minimális érzékkel és egy kis odafigyeléssel simán megoldod.Ezen beavatkozás nem igényel szerelőt,ennél az évjáratnál meg végképp nem.Nosza :))
2010. jan. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz a választ de hogy nosza nem nagy dolog attol konkrétabb választ vártam,le kell pattintani a burát vagy hátulrol kell megbontani vagy valami. Hozzá értök válaszát várom,köszönöm.
2010. jan. 16. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
11:24-s vagyok.NE ÁLLJ NEKI!!!
2010. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell a burát leszedni! Motorháztető fel - hátulról benyúlsz - nem látod tisztán hova nyúlsz, de hátulról nincs "befalazva" vagy "beburázva" és nem kell megbontani semmit!
2010. jan. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!