Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire számíthatok az 5. -ik...

Mire számíthatok az 5. -ik forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
30-adikán lejár a kresz-em 29 edikére sikerült még egy vizsga időpontot szerezni. Eddig pitiáner dolgok miatt húztak meg.. mire számíthatok az 5.-ik vizsgámon tapasztalataitok szerint?

2014. aug. 21. 10:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nehéz mit mondani, mert ugye alkalmanként lehet 10 kisebb hibát véteni, ettől még sikeres a forgalmi vizsga.

Esetedben ez azt jelenti, ha orbitálisat nem hibáztál eddig egyik alkalommal sem, akkor összesen 40-nél több egyszerű hibát szedtél össze, ami nem semmi teljesítmény.


A vizsgabiztosnak 40 perc alatt kell eldönteni, hogy a vezetésed veszélyes-e a forgalom többi résztvevőjére nézve, vagy esetleg magadra. Mondják, igazán tudni vezetni autót csak egyedül és pótpedálok nélkül lehet megtanulni, azt is nagyjából 7-10 ezer levezetett kilométer után. Az biztos, hogy a KRESZ-t a forgalomban pillanatok alatt kell tudni alkalmazni, felismerni a helyzetet és annak megfelelően cselekedni.

Helyzeted nem könnyű, mert az 5. forgalmi vizsgád következik, s ha ismét elhasalsz, a PÁV vizsgálat dönti el, hogy egyáltalán alkalmas vagy-e autóvezetésre.

2014. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog PÁV-ra menni, mert újra kell kezdenie ha nem sikerül a KRESZ.

Persze nem csak pénzzel lehet átmenni a vizsgán, nekem elsőre hibátlanul és pénz nélkül sikerült.

Ne izgulj, hanem próbálj nyugodt maradni.Tudom ilyenkor elég nehéz :)

Remélem sikerül majd.

2014. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocs nem KRESZ hanem forgalmi.
2014. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es, ne haragudj de (javítsatok ki ha tévedek) zebrán mióta szabad megállni? =/
2014. aug. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Sziasztok!


Tudom, hogy már nem mai a kérdés, de én is idetaláltam 9évvel később és más is rákeres még erre a kérdésre.


Sajnos igazából itt mindenki beleállt a kérdezőbe.

Ugyanebben a helyzetben vagyok most én is, és igazából sokszor a "vizsgadrukk" szindróma a baj.

Annyira görcsösen akarjuk, és annyira rettegünk a sikertelenség élményétől hogy sokszor ez a vizsgán figyelmetlenségbe torkollik.


Erre lehetne az a válasz, hogy akkor most forgalomban is izgulni fog és figyelmetlen lesz?

Nem!

Szerintem mindenki nyugodtabb, és jobban tudd koncentrálni ha nem ül mögötte egy stresszfaktor.

Aki leszólta a kérdező, az szerintem már nagyon elfelejtette a forgalmi vizsga előtti gyomorideget.

2023. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben vagyok mint a kérdező. Hát nem mindenki olyan szerencsés,hogy elsőre átmegy. Utána már csak fokozódik a stressz a megfelelés,ezt magamból kiindulva mondom. Bár valaki megcsinálná helyettem a vizsga részét.
2023. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!