Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire számíthatok az 5. -ik...

Mire számíthatok az 5. -ik forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
30-adikán lejár a kresz-em 29 edikére sikerült még egy vizsga időpontot szerezni. Eddig pitiáner dolgok miatt húztak meg.. mire számíthatok az 5.-ik vizsgámon tapasztalataitok szerint?

2014. aug. 21. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

'pitianer dolgok' miatt nem huznak meg negyszer. konnyu masra kenni meg a korulmenyekre, de az igazsag az, hogy ez veszelyes uzem, es mar igy is elkepeszton sok alkalmatlan ember vezet nap mint nap.


az otodik vizsgan ugyanarra szamithatsz, mint az elozo 4-en, maximum meg idegesebb leszel, mert ha megbuksz, mehetsz PAV-ra, hogy kideruljon tenyleg alkalmas vagy-e vezetni.

2014. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Arra számíthatsz, mint az előző négyen.
2014. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Pitiáner dolgok miatt nem jár azonnali bukás, tehát valószínűleg annyit hibáztál hogy összegyűlt annyi büntetőpont hogy megbuksz. Ha egyből buktattak, kíváncsi lennék mi lehetett az a pitiáner dolog.


A legegyszerűbb hogy megbeszéled az oktatóddal, ő pontosan látja miben kéne még fejlődnöd, odafigyelned. Amíg nem tudsz biztonságosan közlekedni, addig felesleges vizsgára menni.

2014. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jah itt csak az a gáz hogy előről kell kezdenie.
2014. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Pitiáner dolgok alatt annyit értek, hogy a vezetésemmel nem volt baj eddig a legtöbb hiba pontom 3 volt. Az első 3-nál sikerül rossz parkolóhelyet kiválasztanom, illetve az egyiknél rosszul manővereztem és nem fért volna be az autó eleje , idegességemben meg nem mértem fel a javítási lehetőségeket. Az utóbbin pedig piros lámpánál áltunk 3 gépjármű volt elöttem, zöldet kaptunk de mire a lámpához értem sárgára váltott és én tovább mentem hogy ne a zebrán fékezzek be.. a vizsgabiztos szerint már piros volt a lámpa. Egy hiba pontom sem volt másért..
2014. aug. 21. 11:25
 6/16 anonim válasza:
17%

akkor miért éri meg neked, hogy fizeted a vizsgadíjat, ötödjére plusz a plusz órákat?

20asból simán kijöttél volna már az elsőn, ha tényleg csak ennyi hibáid voltak.

ha nem adsz pénzt, úgyse engednek át könnyen, sajnos..:\

6-os voltam

2014. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 egySanyi ***** válasza:
0%
A nagy számok törvénye alapján is csak összejön egyszer, de a 4 bukta biztos nem véletlen.
2014. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én próbálok és próbáltam mindig is tisztességes ember módjára intézni a dolgaimat.. de nekemis bekell látnom hogy manapság ez nem ér egy kalap szart se :)
2014. aug. 21. 11:41
 9/16 anonim ***** válasza:
25%

Baromság. Nem kell lefizetni a vb-t. Én két jogsit szereztem, mindkettőt elsőre. Megoldható ez, csak figyelmesnek kell lenni.


" Az első 3-nál sikerül rossz parkolóhelyet kiválasztanom"


Azaz nem fért be a kocsi, de te azt hitted jó lesz?


"illetve az egyiknél rosszul manővereztem és nem fért volna be az autó eleje"


Miután háromszor buktál parkolás miatt, nem kellett volna ezt gyakorolni?


"Az utóbbin pedig piros lámpánál áltunk 3 gépjármű volt elöttem, zöldet kaptunk de mire a lámpához értem sárgára váltott és én tovább mentem hogy ne a zebrán fékezzek be."


Zebrán nyugodtan megállhatsz.

2014. aug. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Nekem csak 1 volt belőle... De állítólag az 5. a legnehezebb (ilyenkor már elég nagy a teher mivel tudatában vagy annak ,hogy ez az utolsó dobásod majd jöhet a PAV)!


Azt szokták mondani: ha négyszer nem sikerült akkor ötödszörre csak a szerencse segíthet semmi más! (Tudom... néha fájdalmas az IGAZSÁG)!

2014. aug. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!