Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell beállítani a...

Hogyan kell beállítani a vezérlést?

Figyelt kérdés
Pár napja szétment a vízpumpám és egyúttal akkor már vezérlés csere is,az autó egy 89-es mazda 626 2.0 sima szívódízel,szervízkönyvet nem találtam hozzá.Az agadogolót is jelre kell rakni vagy annak mindegy?kicseréltem a pumpát de ezzel a vezérléssel bajban vagyok,mit kell néznem hogy jól álljon a főtengely és a hengerfej is?
2014. aug. 15. 14:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Összeraktam de nem lett az igazi...az adagolóval nem oké valami,kicsit mintha gyengébb is lenne és alacsony fordulaton berángat...először alapjárat se nagyon volt és kéken füstölt de mentem vele pár kmt és helyrejött de még mindig nem az igazi.
2014. aug. 17. 00:35
 12/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg 1 foggal odébb raktad a szíjat. Le kell ellenőrizni.
2014. aug. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mindent átnéztünk minden jelen van de mégse jó...egy egész fog eltérés azért észrevehető lenne de itt minden ott van ahol lennie kell.
2014. aug. 17. 15:44
 14/15 anonim ***** válasza:
Előfordulhat az adagolónál fél fog eltérés a jelhez képest. Ilyenkor át kell tenni egy foggal a másik irányba és valószínűleg rendben lesz a dolog.
2014. aug. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ha időm engedi majd ránézek.
2014. aug. 17. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!