Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Wacom Bamboo pan & touch-t...

Wacom Bamboo pan & touch-t vettem és a kézi vezérlést érzékeli, de a tollra rá sem baózik, hogy van ez? Hol lehet beállítani, hogy a kettő között váltson?

Figyelt kérdés
Semmi leírást nem adtak hozzá és gugli sem segített, mert azt írta, hogy a beállításokban kellene váltani..., nem találom a programokban (win7) ahol a beállításokat változtatni lehetne, töltöttem le az oldalról rivert, az azt írja, hogy nem ismeri fel... telepítés után már a kezet sem érzékelte, de ha letörlöm az legalább újra megy. Tud valaki segíteni?

#WacomBamboo
2014. jún. 15. 13:13
 1/3 A kérdező kommentje:
egyszer csak magától elindult... 1 óra szórakozás után... nem értem, a beállításokat viszont továbbra sem találom...
2014. jún. 15. 13:15
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom állítani sehol, cd-t nem adtak, a driver a honlapról meg nem jó... egyszerre érzékeli a kezemet és a tollat, ha rajzolnék, mikor először hozzáérintem gondolkodik és nem húzza a vonalat, utána meg hirtelen ugrik és jön az összevissza vonal...
2014. jún. 15. 13:40
 3/3 anonim válasza:
az utolsó kommentedre válasz a beállításoknál (ha nincs az internetről tudsz leszedni drivert: [link] a toll beállításainál (mapping)a legalján kell találnod egy olyan opciót hogy "use windows ink" ott ne legyen pipa ettől megoldódik nekem is ez volt a baja(ha nincs ott a beállítás akkor frissítsd a drivert az én tabletemhez gyárilag kapott cédén sincs ott az opció ezért én is az internetről szedtem drivert) ;) remélem segítettem
2015. júl. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!