Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen xar a FORD FOCUS?

Miért ilyen xar a FORD FOCUS?

Figyelt kérdés

Minden tönkre megy rajta .Most elszállt a bal hátsó ajtózár

plusz ablak is leesett.Ez kb mennyibe kerülhet nekem?

Illetve minden elektromos kütyü eddig meghibásodott.

Nem egyszer kellett már elvontatni.2004 es 1.6 ghia

Sose volt még ilyen szar kocsim.Ennél jobb volt a régi suzukim is.


2014. aug. 14. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát, mert esélyes, hogy használtan vetted, és egy széthajtott szutykot vettél, amit már háromszor törtek össze. Ez az A verzió.

A B verzió az, hogy csak extra peched van.

A C verzió az, hogy nem viszed el rendszeresen szerelőhöz.

Annál, amit leírsz, minden autó jobb, a suzuki meg viszonylag megbízható márka.

2014. aug. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia Rendszeresen szervizelem.Havonta mert minden hónapban valami tönkre megy.

Elvileg nem egy lepusztult szart vettem mert vásárlás előtt szervizben átnézettem. A szerelők szerint patika állapotban van és hogy huu de megérte az árát.

Azért tegyük hozzá hogy marha drágán vettem.

Becsületesen elvittem szerelőhöz vásárlás után ahol mindent kicseréltettem benne , amit ilyenkor kell.

Szerintem extra pech...

2014. aug. 14. 20:56
 3/8 A kérdező kommentje:

Szerintem B verzió.

Széthajtva nincsen,olyan szinten benne vagyok én is műszakilag hogy ezt megállapítsam.

Mondjuk találtam rajta utólag érdekes dolgokat.

2014. aug. 14. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az autó xar, hanem a tulaja. A mostani vagy az előző, lényegtelen, de a szervizelés nem azt jelenti, hogy megjavíttatod, ami elromlik, hanem azt is, hogy megpróbálod megelőzni a meghibásodásokat.
2014. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
ajtózár elromlott leesett az ablak.. ezek azért nem gyakran történnek nem olyan örek köcsi hogy csak úgy leesen(?) egy ablak
2014. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Suzuki forever!

Német kocsikkal csak szervízlakó leszel,max státuszszimbólumnak jó.

A focus még annak se.

2014. aug. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rosszat fogtál ki.Nekünk volt focusunk 400 ezret vertünk rá + még 100-ezer ami benne volt vételkor (tddi), nyírtuk télen nyáron de 8év és a 500 ezer km-hez képest nagyon kevés gond volt vele.A karosszéria rohadt nagyon ami miatt eladtuk.Ülése mint ujkorába annyira jó anyagokból csinálták,De azt hozzá kell tenni hogy mindig törődtunk vele!
2014. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es te egy ritka nagy bunkó vagy.Mit nem fogsz fel AZON HOGY rendszeresen szervizelve van a gép..Az egész autót már nemcserélhetem ki.. Kíváncsi lennék hány ember tartja rajtam kívül ennyire karban az autóját.És Próbálom meg előzni a hibákat nyilván ezért szoktam szervizeltetni..

Te zseni ...

A többieknek köszönöm..Nekem egy darab rozsdafolt sincs rajta.Szerintem a kasznival nincs probléma.

2014. aug. 15. 11:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!