Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus sedan hátsó lökhárí...

Ford Focus sedan hátsó lökhárítójából jobb oldalon hiányzik egy elem. Mi az?

Figyelt kérdés

Hirdetésen lévő képeken láttam.

[link]


2014. aug. 8. 21:07
 1/5 kata kata ***** válasza:
Vontató fűl vagy vonószem.Erre akasztod a vontatókötelet.
2014. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vonószem helyének a fedele. Valószínűleg vontatott vagy megnyomta parkolásnál és utána kiesett.


Ehhez az autóhoz az első ugyanilyen műanyag 2200 forint, gondolom a hátsó is ugyanaz az árkategória.

2014. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy tényleg nagyon szép Focus. Már ami az állapotát illeti. Nekem személy szerint ezek a Ford Focus-ok sohase tetszettek. Nagyon csúnyák. Az újabbak már szépek, a legújabb meg főleg. De ez csak magánvélemény. És tényleg nem lehetett törve se nagy valószínűséggel. Ritka az ilyen állapotú 10-en éves használt autó. Már ami ilyen átlagautó, nem valami fullos, luxus, vagy egyéb oldtimer, amerikai izomautó meg stb.
2014. aug. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem tetszenek ezek az autók, bár a formája tényleg nem a legszebb de sok jót halottam a típusról autós berkekben. Ilyesmit szeretnék venni 10-12 évesen úgy 700 ezer körül.
2014. aug. 14. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak én látom úgy, hogy a jobb első ajtó egy fél árnyalatnyit elüt a környezetétől és kicsit lóg?

Fotóról én nem merném biztosra mondani, hogy milyen állapotú, de lehet csak rosszul látok. Meg a csomagtérfedél hézagát is kétoldalt. :)

Mindenesetre én végigmérném-végignézném és nem hinnék el semmit az eladónak - holnap már az én autóm is megint ugyanilyen szép lesz (2005-ös, már az újabb fajta), miután elhoztam a fényezőtől, ahova a karosszériajavítás után vittem... :P :D


Egyébként nagyon jó autó volt ez amikor kijött. Én hajtottam ilyet (illetve diesel kombit), nagyon szerettem. Ez az 1.6-os benzinmotor se volt rossz emlékeim szerint (igaz csak 10 km-t mentem egy ilyen lépcsőshátúval, meg 3 napig volt nálam egy 3 ajtós csereautó, szintén 1.6).

2014. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!