Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus? Mindenképp dízelbe...

Ford Focus? Mindenképp dízelben gondolkozom de nézegettem Opel Astrákat is.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szívesen meghallgatnám tulajdonosok véleményét.



2014. aug. 13. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A Ford Focus belteréről készült utolsó előtti van egy jókora hézag a klíma befújójánál. Érdekes módon kivülről pont az a sarka nincs lefotozva.


Az Opelnek az első lökhárítójának a színe eltér a kasznijétól. Ráadásul a bal hátsó lámpa is elég klausztrofóbiás lehet, ha ekkora hely kell neki maga körül...........................


Egyébként kereskedő közelében még levegőt se vegyél, nemhogy autót.

2014. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az opelt én is néztem hogy valami nem oké. a fordnál egy automataváltó nem melléfogás?
2014. aug. 13. 22:38
 3/14 anonim ***** válasza:
Most halt meg azért egy ember, mert a hülye manuális váltós audijával lefulladt a vasúti átkelőben és jött a vonat. Úgyhogy nem. Jó az automata váltó, nagyon is. Nekem is az van. 4 éve van meg az autó, semmi baja a váltónak. Nem is vennék a büdös életbe manuálissal szereltet.
2014. aug. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én is preferálom, csak hallom, hogy nagyobb a meghibásodás esélye
2014. aug. 13. 23:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha jól szervizelik, megkapja az olaját, akkor nem kell aggódni. Enyémnek sincs és nem is volt soha baja. Kicsivel több is mint 4 év, 15 éves az autó, majdnek 300 ezer km. Bár lehet vissza is volt tekerve, franc tudja. Egy biztos. Nézesd meg vétel előtt alaposan szervizben. Kereskedős járgányokat pedig alapból kerüld.
2014. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
oké. ha csak a típust,márkát nézzük opel vs ford?
2014. aug. 14. 00:37
 7/14 VarMa ***** válasza:

en a fordot valasztanam mert meg a PSA-s HDi dizel van benne, nekem is volt ezzel a motorral citroen-em es nagyon jo es megbizhato volt...

Viszont amit belinkeltel Focust nem biztos hogy megvennem, bar tudom latni kell. Megpedig azert nem mert 1. CVT-s automata(nagyon nem tartom szerencsesnek) 2.valami miatt uj rendszam van rajta, vagyis lehet hogy kulfoldrol behozott torott auto volt vagy mar itthon tortek ossze....

Amire a legkisebb eselyt lattom hogy azert van rajta uj mert leloptak rola...

2014. aug. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
van benne valami...Köszönöm mindenkinek
2014. aug. 14. 15:10
 9/14 anonim ***** válasza:
A 2004 utáni Focusok nagyon eltalált konstrukciók, és a beltérben sem találni kopásnak nyomát. Az automata váltó nem hátrány, inkább előny. De miért akarsz mindenképpen dízelt? Mennyit mész vele?
2014. aug. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
debrecen - pest távolság kéthetente
2014. aug. 14. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!