Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik éri meg jobban?

Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok, 2 lehetőségem van a pénzügyi helyzetem tükrében.

Vagy veszek egy új autót szalonból, leges legalapabb felszereltséggel, vagy kb kettő száz ezerrel olcsóbban egy ugyanolyan autót csak 3 éveset a legmagasabb felszereltséggel.

Az új mellett szól, hogy garanciás 3 évig, viszont az alatt ritkán jönnek ki komolyabb bajok egy autón, ellenben amint kihozom a szalonból veszt az értékéből, illetve eladásnál hátrány lesz, hogy sok dolog hiányzik belőle pl centrálzár, fordulatszámmérő stb.

A használt mellett szól pedig, hogy full extrás, de tényleg ami csak létezik benne van, viszont nincs rá garancia, viszont 3 évesen csak 30.000 van benne, és megbízható helyről van, eladáskor könnyebb eladni.

Én inkább a 2. felé hajlok de várom, ki mit gondol róla.

Bocs ha hosszú lett :)


2014. aug. 11. 21:14
 1/4 anonim válasza:
Ha első autód lenne, akkor én használtan vennek egyet. Viszont ha nem, vagy tenyleg újonnan szeretnel egyet akkor szalonból, és írtad, hogy eladásnál gondok lehetnenek az felszereltseg hiánya miatt, viszont. Ha tegyük fel van egy 2011 es autod es egy 2014 es ezeket hasznalnad 4 evig akkor 2018 ban egy 4 eves autot jobb aron eltudsz adni mint egy 7 evest extrakkal mert az mar öregnek mondható. Egyebkent ezzel csak segíteni akarok fogalmam sincs mit csinalj. xd Es ha garanciat nezed ha valami elakar romlani vagy meghibasodni ugyis azt teszi. :D Vagy ha ujonnan akarsz akkor varsz 2-3 honapot vagy amennyit akarsz es hatha összejön a penz egy új, extrás autora. ;) Sok sokert!
2014. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocsi a helyesírás es a neha ertelmetlen mondatok miatt, de telorol irtam.
2014. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen autóról lenne szó? Én a 2. mellett vagyok egyébként. Az új extra nélkül tegyük fel kerül új korában 4M-ba. 4 évesen az értéke kb 2M forint lesz. A másik ami 3 évesen kerül 4M-ba 4 év múlva szintén 2M forint körüli összeget ér majd. ÉS 30 ezer kilóméter semmi. Tehát pénzbe nem vesztettél semmit, viszont évekig egy sokkal extrásabb autót használtál. És eladásnál számítanak az extrák is.
2014. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Suzuki Swiftről lenne szó, és kb 500.000 a különbség az idősebb javára, konkrétan 2 és fél évvel idősebb.
2014. aug. 12. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!