Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206-ról mi a véleménye...

Peugeot 206-ról mi a véleményetek? Többi lent

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt állok és megtetszett egy 206-os peugeot,de sajnos nem tudok rólla semmit :( Válaszotokat nagyon szépen köszönöm előre!

[link]



2014. aug. 1. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem szeretem a Peugeot-kat, de a 206-t kivételesen jó autónak tartom. Ha rám hallgatsz, vegyél ilyet, de NE ezt! Nem tudod, mit alakítottak át rajta, mit élt át, mennyire "tették tönkre". Egy normál 206-ost ajánlok, ha tuningolni akarod, jobban jársz, ha te csinálod, az a biztos.
2014. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nekem egy kicsit nőies autónak tűnik bár ez szubjektív. Nekem egy negatív infóm van. Az egyik ismerősöm Vett anno egy 1.1-es peugeot 206-ost. Hitelre vette, azonban mindig elromlott rajta valami és legalább az autó árának a felét ráköltötte. Gyorsan meg is szabadult tőle. 1.1-es verziót került szerintem elég gyenge. Vitt vele amikor két kamiont előztünk azzal az 1100 ccm-vel azt hittem sosem előzzük meg őket pedig 120-ig felmentünk. :D Aztán biztosan lehet jókat is kifogni. De tuningolva sosem tetszettek.
2014. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Dörmögő ***** válasza:
A 206-nak a hátsó futóműve a legrosszabbul sikeredett része. Javítása igencsak költséges (kb fele a hirdetésben lévő vételárnak), és mivel típushibáró, beszélünk így valószínűleg találkoznál ezzel a meghibásodással. Én inkább más típusú autót néznek. Pl egy opel corsát ha már kb ekkora autó megfelel az igényeidnek. Az opelnek kapásból olcsóbbak az alkatrészárai.
2014. aug. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dörmögő ***** válasza:
2014. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én meg vagyok vele elégedve, semmivel ne mkell többet rákölteni mint az átlagra...

pöpec kis gép, de hát román...ebből adódóan biztos ezt nem venném meg...ott még rosszabbak az utak mint nálunk...

2014. aug. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!