Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a peugeot...

Mi a véleményetek a peugeot 107-ről? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Most vizsgáztam le autóra és 18. születésnapomra megbeszéltem a szüleimmel,hogy egy autót kapok. Szerintetek milyen a peugeot 107-es? egy kezdő vezetőnek alkalmas? nőies? stb.. köszi a válaszokat előre is :) 17/L
2014. aug. 1. 18:36
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és nagyon borsos az ára egy ilyen új autónak?
2014. aug. 1. 18:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek a modellnek a gyártását már befejezték (pár hónap múlva jön az utódja a 108-s). Talán még van autószalonokban egy-két példány, ha mindenképp új autóban gondolkoztok.
2014. aug. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz a választ! :) még valaki esetleg?
2014. aug. 1. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

A szó majdnem teljes értelmében olyan, mint a Citroen C1 és a Toyota Aygo - a Toyota és a PSA közös összefogásának eredménye. A három közül szerintem a Toyota Aygo a legszebb. Csajosnak csajos, de nagyon apró. Egy Toyota Yaris ezekhez képest jóval tágasabb, erősebb motorral is meg lehet venni.


Összességében megfelelhet minden elvárásodnak, de arra számíts, hogy ez tényleg apró.

2014. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nagyon szuper kis autó,nagyszerűsége az egyszerűségében és kezelhetőségében rejlik.

Biztonságos: ABS, ESP, hárompontos övek

Kívülről: ködfényszóró, Ledes nappali fény,

Motor: elég kellemes: 68 LE, az autó nagyon könnyű 790 kg

Divatos, mosolygós autó ez.


Nálam meg tudod nézni, Siófokon a Fő utca 24. szám alatt Autó Máté Kft-ben. Árban is jó 2.8m.

Üdv

Tamás

2014. aug. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!