Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki lehet ilyet hozni egy...

Kisvuk29 kérdése:

Ki lehet ilyet hozni egy Pajero-ból?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam hogy venni kéne egy 2-es Pajero-t ami már egy fokkal dizájnosabb mint a 80-as évekbeli

És úgy átalakítani hogy egy garnitúra simex vagy bfgoodrich gumival terepen kivigyen a világból is de papíros legyen és ha kell el lehessen vele ugrani csajozni vagy 1 hétvégén leugrani a balatonra.

Tehát ilyen többfelhasználású gép

Nem off-road masina kell csak itt (Nógrád megyen Bátonyterenyétől nem messze) vannak kemény terepek ahova egy sima első kerekes utcai kevés lenne

És még annyi hogy ilyen gépet a 3 vagy 5 ajtósból lenne ésszerűbb építeni?

Az építésbe az alsó megerősítés ütközők és tetőcsomagtartó is beletartoznának


2014. júl. 27. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A második generációs Pajero átalakítás nélkül is kivisz a világból egy jobb gumival. Mit akarsz rajta alakítani?
2014. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Amit írtam

ütközők, kartervédő és tetőcsomagtartó

Túraterepjáró

Igaz nem a legjobb csajozógép,de így kiesne az autó a vagontárgy alapján történő megítélésből :D

Tehát egy bfgoodrich gumigarnitúrával (vagy ha sok pénz marad simex garnitúrával) és egy utcai garnitúrával felvasazva jó mindenes lenne?

2014. júl. 27. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, egy kartervédő és egy tetőcsomagtartó nem nagy ügy. Ütköző alatt nem tudom, mit értesz. A lökhárítót? Arra vonatkoznak különböző előírások, amiket illik betartani...


De tényleg tökön-uborkán átmegy az az autó. Én a rövidet javaslom, kevésbé fog felhasalni mint a hosszú, meg aztán minek a hét ülés? Dugni az ötülésesben is lehet. Tudom. ;)

2014. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És még haverom hülyének nézett

Látom van aki érti egy csajozós terepjáró lényegét

A hegytetőn nem zavarsz senkit :D

Amúgy csak olyan ütközőre gondoltam ami ugye krómozott és lehet rá szúrófényt rakni

Nem csak csajozni jó a vadásztársaságnak néha lehet jól jönne egy kis segítség

Tényleg sok mindenre kéne ezért is gondoltam a 3 ajtósra mert több cuccot mint embert szállítanék

Max 3-4 de inkább 2

2014. júl. 27. 22:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!