Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek tetszik ez az autó? Ti...

Nektek tetszik ez az autó? Ti vennétek ilyet? Mi a véleményetek róla? BMW 760iL

Figyelt kérdés
[link]

#BMW #BMW E65 #BMW 760i #BMW 760iL #BMW v12
2014. júl. 23. 13:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha félmilliót keresnék, talán, de nekem ez a 7-es nem tetszik.


olvasd el a 8-asról a cikket, mai anyag a Totalcaron, ahol írnak a karbantartásról, költségekről. itt is hasonló a történet ám.


amúgy értelmetlen 6l-es motorral venni ilyet. 730d is elég mindenre, pályán az is tud 250el hasítani, és feleennyit se eszik.

2014. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kufirc30 válasza:
Ez egy állati nagy batár. A kastély előtt parkolsz csak vele?
2014. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Nem vennék ilyen öreg autót.
2014. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egy ilyen auto betegagy. Akkor erdemes megvenni, ha ujonnan is meg tudnad venni. ha nem, akkor nem a te autod.
2014. júl. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha végtelen mennyiségű pénz állna a rendelkezésemre, akkor sem vennék ilyet.


Nem látom, mi a funkcionalitása egy ilyen járműnek - azon kívül, hogy "bibibínekemilyenemvan".

2014. júl. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Céges autóként elvezetgetném, de saját pénzemből egy megveszekedett petákot se adnék érte.
2014. júl. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha lenne havi félmillás jövedelmem lehet vennék egy 740d-t, vagy 745i-t. De ez minden szopórollerek szopórollere :D Über wagen az biztos, de legalább olyan költséges mint amilyen jó. Ilyet akkor vegyél ha nem sajnálod tenni bele a pénzt, akár a milliókat néhány év alatt, de ha szart fox ki hamarabb is. Minden a lehető legrdágább hozzá. Ha csak a kopó alkatrészeket, és a gumigarnitúrát nézzük már az is megér egy külön mesét, fogyasztás 20 liter, teljesítményadó, biztosítás nem 7köznapi embernek való. tájékozódj van egy jópár cikk használt 10-20 éves luxusautók fenntartásáról, problémáiról. Én ezt az autót akkor merném megvenni 2.8 milláért, ha itt lenne most a kezembe 5 millió, ami csak autóvásárlásra van szánva, és utána is havi több százezres jövedelmem van stabilan...
2014. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Úgy hallottam a 745i a motorja nem a legjobb konstrukció, hamar elöregszik, és drága a felújítás, talán a v12 tartósabb, de a legjobb a 750i, a faceliftes modell, persze az drágább még.

Én nekem a v12 az álmom.

Ebbe állítólag valami magasnyomású üzemanyagpumpa van talán, ami 600 ezer forintos tétel ha cserélni kell.

Persze ahogy öregszik úgy lesz egyre olcsóbb hozzá a cucc, ha bontottan veszi meg valaki.

Dízel meg sose lesz olyan selymes egy luxusautóban sem mint egy benzines, pláne mint egy v12, és nem is megy úgy, na meg hibalehetőség is több picivel a turbók miatt.

2014. júl. 24. 11:26
 9/12 anonim ***** válasza:
ezek nem csak egy mototrdarabból, meg egy turbóból (vagy kettőből állnak), millió dolog tud elromlani a benzinesen és a dízelen egyaránt, a motoron kívül is, borzasztóan komplikált mindene, nemhogy ennek, még a 90-es évekbeli luxusautóknak is...
2014. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na itt vannak a korlatolt agyú emberek. Nagyon szép autó és ez a motor is jo konstrukcio. Enis nezegettem de 5 öset vettem vegül. Ha van penzed tankolni a legjobb valasztas. Boldog lennel vele tuti
2014. júl. 25. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!