Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 14 évesen motor?

14 évesen motor?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Elhatárotam hogy szeretnék egy motort vezetniilletve letenni a jogsit.Azt szeretném kérdezni hogy yamaha tzr 50-t tudnék e ennyi idősen vezetni?Sok helyen mást olvastam és kicsit összezavarodtam.Kérlek tudnátok,segiteni,felvilágositani ebben a témában?Előre is nagyon szépen köszönöm.

2014. júl. 27. 18:52
 1/7 petizacc ***** válasza:
100%
Vezethetsz minden 50 ccm-is segédmotort "AM" kategóriás jogosítvánnyal amit 13,5 évesen kezdhetsz el.
2014. júl. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ezt vezethetem AM kategoriás jogsival?
2014. júl. 27. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
linked kérek azokról az oldalakról, ahol mást olvastál
2014. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

olyan két, három, vagy négykerekű jármű, amelyet 50 cm³ lökettérfogatot meg nem haladó belsőégésű motor vagy legfeljebb 4 kW teljesítményű egyéb motor hajt, tervezett sebessége 45 km/h–nál nem nagyobb és saját tömege legfeljebb 350 kg.


teljesíti a tzr? igen, akkor vezetheted

2014. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ment a zöld kéz <3
2014. júl. 27. 19:16
 6/7 anonim válasza:
14 évesen inkább bringát javasolnám. Ha nagyon odafigyelsz és rendesen vezeted a motort, az autósok egy része akkor is beléd fog kötni, mert 2 keréken mész és gyerek vagy... Bár ugyan ez bringán is előfordul.
2014. júl. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ebben a témában mások véleménye (autósok) nem igazán érdekelnek.
2014. júl. 28. 08:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!