Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megérné letenni a robogó...

Megérné letenni a robogó jogosítványt 14 évesen?

Figyelt kérdés

#motor #robogó #robogójogosítvány
2014. jún. 28. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
mértne érné meg?
2014. jún. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
20 évvel ezelőtt megérte volna... Most ilyen árak mellett szerintem semmi értelme.
2014. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha gimibe eltudsz járni vele nap mint nap, akkor igen. Nem vagy időhöz kötve.
2014. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol laksz, mennyit kell utaznod az iskoláig, sokat járkálsz-e busszal. Ha igen akkor megérné lerakni, hisz kényelmesebb robogóval járni a nagyobb távolságokat. Na meg persze ki fogja fenntartani? Abba kell tankolni illetve kötelezőt fizetni is. Ha ezt neked kell fizetned, készülhetsz.
2014. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nemhalottam még robogó jogosítványról...Van AM kategória amivel vezethetsz 50cm3 -is motorokat.Szerintem megéri letenni.
2014. jún. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem megérte letenni. Tanév közben kollégista voltam, de nyári szünetben azzal jártam dolgozni, meg tanév közben is néha hétvégén Meló-Diákos munkába. Így tudtam normálisan közlekedni 5 évig, amíg nem lett meg a B jogsim :-)
2014. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tankolni meg kötelezőt fizetni úristen mekkora pénz :DD

3000 forint egy évre a kötelező, a tankja átlagosan 5 liter mindnek.

2000 forintból megtankolod.

2014. jún. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!