Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az lehetséges, hogy egy...

Az lehetséges, hogy egy Mitsubushi Lancer Evo 10 kocsinak letörték a visszapillantó tükrét, és nem riasztott be?

Figyelt kérdés
Ismerősömnek egy ilyen kocsija van, és a minap mesélte, hogy tegnap reggelre letörte valaki a visszapillantó tükrét. Lehetséges, hogy egy ilyen kocsinál nem riaszt be egy ilyentől?
2014. júl. 27. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Számtalan olyan autó van, amin a beépített riasztó karbantartás híján nem működik.
2014. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyan miért riasztana be? Ha betörik az ablakot, akkor is csak akkor riaszt, ha az utastérben van ultrahangos szenzor.
2014. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem riaszt ne lökdösésre, rugdosásra az autó,ebben is belső mozgásérzékelő van. Simán letörhetnék az én tükrömet is, csendben lenne. Viszont ha bent megmozdul valami azonnal riaszt.
2014. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm szépen!
2014. júl. 27. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!