Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Alfa Romeonak miért pont...

Az Alfa Romeonak miért pont itthon van ilyen nagy rajongótábora?

Figyelt kérdés
Egyik közép-európai országra se jellemző ez. Ha van találkozó az nálunk van és a többi országból jönnek át ide.
2014. júl. 22. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért külföldön is szeretik az Alfát, nem csak itt, de nálunk rengeteg van belőlük. Sajnos nagy részük külföldről behozott, széthajtott példány, ezért is kell vigyázni velük.

Mivel ősszel én is Alfa tulaj szeretnék lenni, ezért pontosan értem, miért van ennyi rajongója a típusnak. Én megláttam, és egyből beleszerettem a 156-ba. Külsőre és belsőre egyaránt, az egyik legszebb formájú autó. Rendkívül jó vezetni, nagyon fekszik az úton, a szerpentineken, sokkal másabb, mint a többi autót. Sajnos nem a magyar utakra tervezték.

Hogy miért pont itt van találkozó, azt nem tudom, de szerintem ez így pont jó. :) Az idei is nagyon jó volt Füreden.

2014. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ahogy fentebb írták, a többi országban sok van belőlük mert az ottani ember az ottani fizetésével megtudja venni, a hazai paraszt meg már nincs abban a cipőben hogy Alfát vegyen. Én is Alfa tulajdonos vagyok, egy 2010-es Alfa Romeo 159 Tourismo-m van piros színben, 2.4JTD motorral és 209 Le-vel 19" kerekekkel, én vagyok az első gazdája. Mindig is akartam egy 159-es Alfát de csak újat, amit én járatok be, de tisztában voltam vele hogy ha itthon maradok, soha nem tudok annyi pénzt összerakni hogy megvegyem, ezért 2008-ban mentem ki Olaszországba dolgozni mint szakács, 3 hónap után vállaltam az étteremben mégegy műszakot pincérként mivel perfektül beszélek olaszul, napi 17-18 órát melóztam és raktam lefelé a pénzt, mivel kaját és szállást az étterem biztosított számomra. Másfél év után vettem meg az Alfámat egy szalonban, az addig összegyűjtött pénzből a 65%-át egybe kitudtam fizetni, a maradék 35%-ot meg egy év alatt röhögve letörlesztettem a főnökömnek, mivel kint nem kaphattam hitelt, így a főnököm adott kölcsön, vagyis dolgoztam neki addig ameddig tartott a tartozásom.
2014. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azt kifelejtettem, hogy mikor megjött a kocsi, a főnököm vitt el érte a szalonba a saját kocsijával, és ő vágta tele az Alfám tankját ajándékba, a világ legjobb főnöke volt.
2014. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!