Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bill Kaulitznak tényleg nincs...

Bill Kaulitznak tényleg nincs Jogosítványa?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémáidat, kedves kérdező.
2014. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
De van, egyszer balesete is volt, amikor előtte felhívta a testvére (Tom), hogy vezessen óvatosan, mert rossz előérzete van.
2014. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ki mondta hogy a kérdezőnek ez a legnagyobb problémája? Kíváncsi rá és kész, ez az oldal meg arra való hogy megkérdezze!

Van jogosítványa, de valószínűleg nem nagyon szeret vezetni, legalábbis a balesete óta.

https://www.youtube.com/watch?v=i-ZRtymFcmk

Itt láthatod, amint épp egy AUDI tesztvezetésén van, ugyanis szerződésük is van ezzel a márkával. :)

2014. júl. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm második és HARMADIK válaszoló!! :)))
2014. júl. 23. 11:44
 5/8 anonim válasza:
Már láttam autót meg motort vezetni is. Arról viszont nem tudtam, hogy balesete is volt... Mi a frászt csinált?
2014. aug. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Motort?? Tényleg? Tudsz róla küldeni videót??

Itt van az autó balesetes cikk...

[link]

2014. aug. 21. 17:19
 7/8 anonim válasza:

Huh, már nem tudom hol láttam, sajnálom. :/ Most nem a koncertes motorra gondoltam, mert azt hiszem valami olyasmi is volt.

[link] Ez meg nem tudom kicsoda, de valszeg valaki a motoron ült, valaki kocsiban. Ezt asszem Tom írta ki, tehát lehet, hogy Bill ül a motoron. De nem tudom.

Amúgy a balesetes cikk alapján megértem, hogy nem a kocsikázás a legjobb elfoglaltsága, de hát ez van. (5-ös voltam)

2014. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. szept. 23. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!