Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 13 éves vagyok és szeretnék...

13 éves vagyok és szeretnék venni egy simsont meg éri? és télleg kb minden 7 szerelni kell?

Figyelt kérdés

2014. júl. 19. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi honnan tudjuk hogy neked megéri-e? Ezt neked kéne eldönteni.


Szerelni akkor kell ha nem megfelelően lett megcsinálva.

Karbantartani meg adott km-enként kell. Tehát ha annyit mész vele akkor lehet hogy hetente.


(Egyébként meg 13 évesen jogsi nélkül alacsony értelmi képességekkel, ami a kérdésed kiírásának módjából látszik, inkább járj gyalog. Vagy esetleg bicajjal)

2014. júl. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

vegyél nyugodtan egy szimót...akármilyent, főleg amire pénzed van. azán, ha szerencséd van, és jó keveréket teszel bele, akkor sokáig fog működni nagy örömödre.

ha mégsem, akkor megtanulsz szerelni. ne félj, megéri. minden fiatalra ráférne egy kis motorszerelés...

úgyhogy ne tökölj, pénz a zsebbe, és irány a piac..


aztán úgyis olyanra alakítod, amilyen a gusztusod.


én is állandóan szereltem, pedig nem kellett volna.


járj szerencsével.

2014. júl. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én faterom gyerek kori simson-ját kezdtem el hajtani amit a faház végéből kotortem elő.. karbi és tank pucolás után hónapokig ment hiba nélkül... mert ugye ő annak idején foglalkozott vele és úgy lett letéve

majd nem törődömségem eredménye ként jöttek elő a kisebb nagyobb hibák... it fél évnyi folyamatos szopás állt be.. mi alatt majdnem minden téren rájöttem hogy mit hogy csináljak és a motor hogy szereti..

ez 3-4 hónapja volt azóta hiba nélkül üzemel azonban néha rá nézek mivan vele plusz a használat alatt már sok kis dolog ami előtte fel sem tűnt , már tudom minek az előjele , így meg tudom előzni az esetleges hibát

2014. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!