Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 2003-as e46-os BMW 316i-ne...

Egy 2003-as e46-os BMW 316i-nek drága a fenntartása?

Figyelt kérdés

Sok mindent hallottam hogy így drága meg úgy drága.

De azért ez a legkisebb 3-as BMW, talán annyira nem vészesek a fenntartási költségek, meg nem romlik el minden pillanatban.

Ez az én véleményem.

Amúgy most tervezek venni ilyet 1,5 millió forintból plusz átírás, "első" szerviz.


2014. júl. 19. 15:45
 1/4 kretén válasza:
Hali. :D Ugyanilyen autóm van, annyira nem vészes. Évente úgy körülbelül mindennel együtt kb 65 ezer. Biztosítás stb... de, ha rám hallgatsz BMW-be kis köbcentist ne vegyél.. én is most árulom, mert egy rakat.... :D a következő nekem egy 325 ös lesz.. abba van kraft. Hozzátenném, hogy az enyém tds.
2014. júl. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kbalazs1993 ***** válasza:
Kedves első válaszoló, biztos vagy te abban az e46 TDS-ben? tudomásom szerint ezzel a motorral nem gyártották. A kérdésre válaszolva pedig annyit tudok mondani, hogy belépő modell ellenére ez is egy prémium autó, amit még 20 évesen is meg kell fizetni.. olvass utána a Totalcar népítéletben, rengeteg tulajdonos írja le a szóban forgó típusról a tapasztalatait.
2014. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ugyanilyen autóm van... hozzátenném, hogy az egyém TDS"


Valami nemjó... :) most vagy e46-os, vagy TDS, a kettő kizárja egymást, ha csak nem utólag van belefaragva egy TDS motor... :)

2014. júl. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ,én németországban élek, itt elég drága, alapbol a biztosítás is több mint otthon, a szervíz költség meg... hajaj. egyébként megbízható sportos, kényelmes autó.
2015. jún. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!