Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 órányi vezetésre milyen...

17 órányi vezetésre milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Londonba szeretnék kimenni dolgozni de rettemetesen félek a repülèstöl ezért autóval szeretnék menni. Én egy 2008-2009-es évjáratú volkswagen passatra, passat cc-re vagy BMW 520d-re gondoltam. Melyik lenne a legjobb vétel? Első autóm lesz és hitelre szeretném fizetni.
2014. júl. 17. 22:34
1 2 3
 21/26 Beviz Elek ***** válasza:

Rákerestem, itt olvasható, tehát évente max 6 hónap, de ki van ám egészítve: [link]



Az, hogy mit veszel, teljesen tőled függ, a véleményemet leírom, de tedd azt amit jónak látsz/boldoggá tesz!


Én néhány éves jogsival nem vennék drága autót, több okból is. Nem volt sajátod, egy olcsóbb kategória javíttatása után vennék drágábbat, tudd hogy mik az árak;)

Még elég friss a jogsid, az ember hibázhat, inkább zúzz le egy 500e-s kocsit ha úgy alakulna (de ne alakuljon).


Hitelre elvből nem vásárolok.

2014. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Hát az igaz hogy nem volt saját autóm de apám autója nekem olyan mintha a sajátom lenne mert amióta megvan a jogsim szinte csak én használom. Apám meg azóta anyám kocsijat hasznalja. Meg elolvastam azt amit linkeltél. Es akkor ez most ugy van hogy magyar rendszamu autoval csak 6 hónapig lehetek az országban? De ha csinaltatok britt rendszamot akkor nem kell hazahozni az autot 6 hónapra hanem végig nálam lehet?
2014. júl. 18. 00:50
 23/26 anonim ***** válasza:
Én csak ahhoz tudok hozzászólni h passat v passat cc legyen, mivel egy 2008-2009es bmw árából kb 2010-2011 passatot veszel, és ha többen használjátok mint irtad, akkor passatból is a simát venném inkább mint a cc-t.
2014. júl. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Beviz Elek ***** válasza:

Szerintem ne kérj rá angol rendszámot.


Hitelre megveszed az autót otthon, pedig ott drágábbak. Kérsz rá rendszámot, fizeted a horribilis brit biztosítást, ami még magasabb is mert balkormányosod van. Ennél rosszabbat nem csinálhatnál.


Buszozz ki, vegyél 500 font alatt egy Volvo S40-est és meg van oldva a probléma:)

2014. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Beviz Elek ***** válasza:

Érdeklődtem az itteniektől, mert van aki az ír kocsijával van kint évek óta, kb ennyiben maradtunk:


a hajónál kapott tükörreakasztós izét megtartot, ismerősöktől szerzel néha újat, hogy ne legyen annyira régi dátum rajta.


a lakcímkártyádat megtartod, a rendőrnek a magyart mutatod. Amíg nem cseréled le az okmányaid angolra, nincs gond.


a hiteles autót ezután sem ajánlom, de szíved joga. Én nem vágnék bele, míg nem tudom biztosra hogy hogy állok hónap végén.

2014. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Na megvettem a kocsit, sima passat lett:) meg ahogy nekem a telefonom az utvonaltervet megcsinalta mert mar nezegettem hogy mi a legrovidebb ut, lattam hogy van komp is meg egy alagut a viz alatt mert az utvonaltervbe olyan hogy kompal kell menni olyan nincs. Tobbszor is atolvastam. De akkor igy aznutolso valasz alapjan inkabb a kompot valasztom majd:)
2014. aug. 6. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!