Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes 250-es ETZ-t venni?

Érdemes 250-es ETZ-t venni?

Figyelt kérdés

Vagy ezekkel is sok baj van, folyamatosan szerelgetni kell?

Csak érvényes papírokkal rendelkezőt vennék.



2014. júl. 17. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Én napi használatra biztos nem vennék a maga kis 7 literes fogyasztásával..
2014. júl. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megadod az árát, akkor ehet jót, karbantartotta venni, amivel foglalkozott a gazdája, de neked is tovább kel vinne a hagyományt, és nem szabad elhanyagolni, akkor üzembiztos. Kérdés mire kell, kezdő nagymotornak ideális üléspozíció, tejesítmény és fenntarthatóság szempontjából.
2014. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 125-os etz motorom van. Teljesen megvagyok vele elégedve. Teljesen felújítottam a blokkját. Nagyon megbízható. 3000 km alatt csak gyertyát kellett cserélnem. A fogyasztása elég nagy de a teljesitményhez kell uzemanyag is. 125 megeszik 5 litert konnyen de a 6 liter is át tud rajta folyni.
2014. júl. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem 250etz-m van és nem bántam meg a vételt.Megbízható,fogyasztása 5l kb.Ne higgy a hülyéknek hogy állandóan szerelni kell.Akkor eszik 8l-t ha húzod neki mint a marha és szarul van beállítva.
2014. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Imádom azokat a hsz-eket akik még nem ültek min 10km-t ETZ-n....:) 1 dolgot szeretnék elmondani, ugyanis árulom az egyik MZ-met és sok vevő nem ért meg valamit....kezdjük:


Vehetsz MZ-t olcsón és szívhatsz vele mert olcsó húsnak híg a ...30 éves konstrukció..könyörgöm!! mit várunk, hogy gyári megbízhatósággal pötyögjön non-stop?!


Vagy megveszel egy olcsót és költesz rá, hogy oké legyen ( kb. 40.000ből üzembiztosra lehet felújítani BÁRMILYEN ETZ-t!- egy Yamaha FZR 250-hez a láncszett kerül 30.000 be :) )


VAGY veszel egy drágát ( de azt sokallod mert magyar vagy...) és ráülsz, használod nem szerelgeted...egyszer kell rendbe rakni és kiszolgál egy életen át.

Sok a nem hozzáértő aki nem költ rá 2 doboz cigi árát, hanem inkább megvárja amíg kirohad alóla....

2015. ápr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!