Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 17 órányi vezetésre milyen...

17 órányi vezetésre milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
Londonba szeretnék kimenni dolgozni de rettemetesen félek a repülèstöl ezért autóval szeretnék menni. Én egy 2008-2009-es évjáratú volkswagen passatra, passat cc-re vagy BMW 520d-re gondoltam. Melyik lenne a legjobb vétel? Első autóm lesz és hitelre szeretném fizetni.
2014. júl. 17. 22:34
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Akkor is nagy butaság ezért autót venni.
2014. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem egy útra szeretnék autót venni. Kéthavonta haza szeretnek vele jarni meg a jobb kormanyosat nem biztos hogy meg tudnám szokni
2014. júl. 17. 22:59
 13/26 anonim ***** válasza:

Ugyan már, régen sokkal sz@rabb autókkal elmentünk nyaralni Bulgáriába, vagy Görögországba. Hazajöttem Skóciából télen egy ezer éves Opel Corsáal úgy, hogy nem volt benne fűtés. Akkor nehogy már a felsorolt 3 autó közül bármelyik ne lenne elég kényelmes...


Bármelyik jó, próbáld ki, és dönts te magad! Most hiába kamuzza be Neked valaki, hogy ült mind a 3-ban és a BMW a legjobb... Meg Te tudod mik az igényeid.

2014. júl. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén hogy a három közül kettőt vezettem. A bmw-t meg a passat-ot. De a passat cc az meg kulsore nagyon tetszik. Es nem tudom elsonteni hogy melyik legyen. A bmw mintha valamivel kenyelmesebb lenne, de a passatot meg szerintem jobb vezetni
2014. júl. 17. 23:02
 15/26 A kérdező kommentje:
Meg állitólag a passat meg a passat cc kozott csak a kulso a kulombseg
2014. júl. 17. 23:09
 16/26 anonim ***** válasza:
cc mert jól néz ki és kevesebb van az utakon mint a bmw-ből de mind a három jó választás
2014. júl. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Szerintem is cc lesz mert jo ha 1-2 alkalommal lattam az utakon. Neztem is egyet besz-fekete belsovel es nagyon jol nez ki:))
2014. júl. 17. 23:16
 18/26 Beviz Elek ***** válasza:

Mindhárom autó jó, bár nem hiszem hogy hitelre vennék autót ahhoz, hogy külföldre menjek szerencsétpróbálni.


Egyébként sokkal olcsóbbak az autók Angliában, ha itt akarsz lakni, akkor inkább itt vennék egyet. Sajnos a biztosítás drága, de az autó megvásárlása viszont sokkal olcsóbb.


A saját autó problémája: 6 hónapot maradhatsz itt, majd utána 6 hónapig otthon kell legyen a kocsid! Hogy mennyit kell otthon legyél ha 2 hónap után hazamész, az passz. Mindenesetre a hajójegyet ne dobd ki (mint én tettem...).


Az, hogy balesetveszélyes, nehéz vezetni, stb, stb, ez nem igaz. Ugyan olyan jól lehet használni, aki tud vezetni az a parkolóban is be tudja dugni túloldalról a jegyet a gépbe és nyílik a sorompó.


Egyébként a jobbkormányost is hamar megszokod, nem mérvadó hogy milyen autóval rohangálsz.


A kompra jegyet előre foglalj, helyben drágább!


Én az 1997-es kis sz rommal jöttem ki, nagyon jól bírta az utat, 293e bevallott km van benne, nem kell milliós autó az útra.


Sok sikert, itt találkozunk;)

2014. júl. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Az mit jelent hogy ,,6hónapig maradhatsz itt majd utána 6hónapig otthon kell legyen a kocsid!'' ?
2014. júl. 17. 23:46
 20/26 A kérdező kommentje:
Meg tudom hogy nem kell millios auto az utra, de ha már veszek autot akkor olyat veszek ami nekem a legjobb, mert legalabb 10 evig szeretnem majd hasznalni :)
2014. júl. 17. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!