Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A pesti kocsik óraállását...

A pesti kocsik óraállását tényleg meg kell szorozni kb.2-vel?

Figyelt kérdés
Annyit használódik a tötyögésben?
2014. júl. 15. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, újabb autóknál nem feltétlen, de az azért elég gyanús hogy ebben az országban szinte alig árulnak 250-300 ezer km felett futott autókat, még 25 éve kocsik se mutatnak többet sokszor, ez nem csak Budapestre igaz, hanem nagyjából az egész országra...
2014. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem a visszatekerésre értem, hanem, hogy sokkal jobban használódik..
2014. júl. 15. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek annyira túlhajtva a budapesti utakon. Tényleg csak a visszatekerés a kockázat
2014. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Többet kopik városban a kocsi az biztos. A sok kis rövid út, a bemelegedésig sem jutott motor,meg a rossz kátyús utak megteszik a hatásukat. Az se mindegy ,hogy egy motor élettartama 80 %-ában egyenletes fordulaton forog 5-ösben órákig, vagy egyes padló kettes hármas,aztán megint egyes és így tovább. Autópályás ,országutazós kocsik tovább bírják.
2014. júl. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, én igazat adok neked...
2014. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy az autó pesti még egyáltalán nem biztos, hogy az esetek többségében Pesten, városok szerint használják. Én is az autómat 190 ezerrel hozattam egy német kisvárosból és amióta nálam van azóta is a teljes futásának jó ha a harmada ment bele Pesten, a többi vidéki és külföldi utaknál!
2014. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolkodjatok már, csak 1 km-re vetitve. Megyek főúton, 90-el 1 km-t. Abszolút semmihez nem kell nyúlnom, se váltóhoz, se fékhez, a gázt is egyenletesen adom, ami a motornak kimélő. Van vagy lét enyhe kanyar, kb ennyi szerep jut a kormánynak.

Megyek Pesten 1 km-t, kb 50-szer érek a kuplunghoz, meg vagy 30-szor kell váltanom is (ok, ehhez nagy forgalom kell). Persze vagy 10-szer meg is kell álljak vagy zebra, vagy egyéb dolgok miatt, aztán hamar el kell induljak, hogy ne dudáljanak, jó bő gázzal, a kuplung is sir. Ja, persze a motor még hideg.

Na akkor mondjátok, hogy nem kopik jobban városbam.

2014. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!