Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen C5 2008, Renault...

Citroen C5 2008, Renault Laguna III, v. Peugeot 407?

Figyelt kérdés

A fentiek közül melyiket vennétek?

2008-2009-es évjárat lenne 2.0 dízel. Előbbi 2-ről csak jókat írnak népítéleten, a Pözsóról kevésbé.


(Tudom, hogy jönnek mindjárt a "vegyé ajudit meg bmw-t" kommentek, de nem érdekelnek a fapados német szutykok, elégedett és megrögzött francia autós vagyok. Sosem volt még gondom velük, ellentétben az előtte használt német autóimmal.)


2014. júl. 14. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak francia? :D
2014. júl. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyé ojjat, amijjet akkarsz akkó'. Komolyra fordítva a szót, nekem egyértelmű lenne, hogy a három közül a C5-öt választanám. :) Kényelmes, és megbízhatónak tűnik. A 407-es szerintem gagyi, és nem bíznék benne, a Laguna minősége jónak tűnik, de nem szeretem, és a C5 a futóműve miatt tuti befutó. :)
2014. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a C5 2008 évi kiadása már a 3. generáció, mert 2007 szeptemberében fejezték be a 2. generáció gyártását. Na most, az új generációs citroeneket (C5 biztos) ha piacra dobják elég sok gyerekhibát tartalmaz, meg kell várni egy-két ráncfelvarrást mire szinte hibátlan lesz. Személyes tapasztalat, hogy volt egy C5 1-ünk és azonnal megvettük amikor kiadták (hibák: beázott a légszűrő -> letiltott a sz.gép -> 60 lóerő maradt a 1,5 tonnás autóban), majd 2007-ben vettünk egy C5 2-t ami mostmár 7 éves, de eddig annyi hiba volt vele, hogy bedöglött az egyik külső tükör motorja (az autó gyakorlatilag kiváló). Szóval ha C5-öt akarsz venni akkor próbálj meg egy 2007-es 2. generációst vadászni vagy 2010+ 3. generációst.
2014. júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdv, jó látni hogy rajtam kívül is vannak megrögzött francia autósok :D

Én is a C5-öt ajánlom, a hidropneumatikus felfüggesztése egyszerüen csodálatos, csak dicsérni lehet. Talán ez a legszebb is.

A Renault Laguna nekem nem tetszik, szerintem elcseszték-nem kicsit. Talán a coupe verzió szép de hát az meg ritka mint a fehér holló.

Peugeot 407- elvileg ugyanaz a technika mint a C5 II, az már jól néz ki, hiába már 10 éves design.

2014. júl. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!