Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kisteherhaszg szeretnék venni...

Multimix12 kérdése:

Kisteherhaszg szeretnék venni és nem tudom milyet vegyek? Szempontok, terhelhetőség (kg), megbízhatóság, fogyasztás, alkatrész, kényelem az alábbi autókat néztem ki : fiat doblo, renault kangoo, caddy (régi) citroen jumpy, peugeot partner

Figyelt kérdés

2014. márc. 25. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Céges kocsiként volt szerencsém Caddy-hez (nagyon nagyon bevált, egyetlen hibája az ára), Renault Kangoohoz (kevésbé megbízható eléggé le tud amortizálódni de azért sokáig nyüstölhető, és a motorjait nagyon eltalálták), és Peugeot Partnerhez is, (0 hasmagasság, 2 hűtőt és 1 olajteknőt vertek oda a jó magyar utakon a kollégák, de enélkül is ők voltak géppark leginkább szervíz igényes darabjai. A motorok gyengék, a gyári terhelést meg se mertük közelíteni). A Kangoo és a Caddy az ami nálunk bevált.
2014. márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen én is vezetem caddyt és mondhatni nagyon jó ,de drága a kangoo jónak tűnik csak azt mondják gyenge a motorja ez igaz ???
2014. márc. 26. 08:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit én vezettem az teljesen korrekt volt, 1.4 vagy 1.5 literes, turbó nélküli (diesel). 10 év kíméletes hajtás és 250000km után is jó erőben volt. De minden gépet szét lehet hajtani, és akkor biztos nem ment volna jól ez se.
2014. márc. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem költs többet és vegyél egy jobb caddy-t és kevesebb lesz vele a baj
2014. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem a szolgálati kocsim (Posta) Fiat Doblo 1,9Jtd-s, 8 éves lesz májusban. Én nagyon szeretem és maximálisan megbízható.
2014. ápr. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!