Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A már nem használt autó aksit...

A már nem használt autó aksit hová szokták tenni? Gondolom a kukába nem dobhatom a többi hulladékhoz. Vagy igen?

Figyelt kérdés
2014. júl. 8. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Leadod a MÉH telepen, még kapsz is érte 1-2K-t. Vagy ott leadod ahol az újat vetted.
2014. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van ahol pár ezer forint képében beszámítják az új vásárlásába) De mindenképpen a boltban leadható, vagy gyűjtő helyen adnak érte valamennyi lóvét
2014. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Leadod vas és színesfém telepen. Még valamennyi pénzt is kapsz érte. ~1000Ft-ot.

2. Leadod ott ahol az újat vetted. Van ahol szintén 1000Ft körüli áron be is számítják az új árába.

3. Évente szokott lenni nálunk veszélyes hulladék gyűjtés, ahol fáradt olajat, autógumit, festékmaradékot, stb-t le lehet adni. Ott átveszik az akksit is.

4. Ha nem akarsz vele foglalkozni, kiteszed a kapu elé. Előbb-utóbb elviszik a vasazó cigányok.

2014. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kata kata ***** válasza:
Vagy elviszed egy hulladékgyűjtő udvarba.Ott ingyé átveszik.:)
2014. júl. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
MOL benzinkúton is átveszik, én pont 1 hete adtam le egy rossz akkumulátort. Nem kértek pénzt érte.
2014. júl. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
150 forintot adnak kilójáért a MÉH telepen, ha csak 10 kiló is 1500 forint. Ilyenkor cellákat teletöltöd vízzel plusz pár forint. Egy 200Ah, teherautó aksiért majd 5000-ret kaptam.
2014. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!