Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket variációt választanát...

Melyiket variációt választanátok, ha használt autót akarnátok venni?

Figyelt kérdés

Az első variáció:

Valódi, kevés kilométerrel (100 000 km alatt), lenyomozható előélettel, olyasvalakitől, aki kímélte, az autó karosszériája viszont nem makulátlan, vannak rakta karcolások, apró ajtórányitás nyom, esetleg apró horzsolás valamelyik lökhárítón, apró, alig észrevehető fénytörés a motorháztető egy pár centis részén, de nem volt törve. Ez mind a tulaj önhibáján kívül, különben még koccanása sem volt.


A második variáció:

A külső makulátlan (talán javított?), de már sok százezer kilométer lehet benne, az óra csak 200 ezret mutat, de szervizkönyv nincs és a józan ész is azt mondja, hogy ennél sokkal többet mehetett, ki tudja, milyen használat mellett. Utánanézni pedig elég nehéz.



2014. jún. 30. 11:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
egyiket sem, de ha kell akkor az elsőt!
2014. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért ezeket a variációkat írtam, mert mindenben tökéletes használt autóra nem leltem, pedig Ausztriában és Németországban is kerestem, nem csak Magyarországon. A legjobbként ezt a két variációt találtam meg. Már 2, vagy 3 éves autóknál is ez a helyzet. Ezért most döntenem kell. Ezért érdekelne, hogy mások mit választanának. Nekem is jobb lenne, ha mindenben tökéletes autót találnék, de mint tapasztaltam, olyan csak a mesében van és az autószalonban, új autóként. Esetleg még olyat találtam, ami szinte új, 1 éves sincs, szalonból, csak az meg azért volt javítva, mert szállítás közben megsérült. Emiatt olcsóbb.
2014. jún. 30. 11:53
 3/11 anonim ***** válasza:

az elsőt...

milyen kocsi amúgy?

2014. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sikerült a kérdést úgy feltenni, hogy csak az első jöhessen szóba. Egyébként én olyat vettem amiben hihető a km, német import, és optikailag is rendben volt.

Igaz szerencse is kellett hozzá. Pénteken felkerült, szombaton mentem megnézni, egyből foglaló, mert vasárnap már vitte volna más

2014. jún. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az elsőt, külső annyira nem lényeg aki parkol annak a kocsiján vannak sérülések
2014. jún. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az első. Egy két karcolás semmivel nem befolyásolja a használati értéket, (no meg elég beállni egy két parkolóba és odaverik a polgártársak az ajtókat ) de ha lerobbansz Bivalybükkösön az 500ezerről visszatekert órájú ismeretlen előéletű kocsival ,nem fog vígasztalni, hogy csillog a kasztni .No meg aki órát tekerget az eleve csaló,csalótól meg nem várható az hogy ne titkolja el a kocsi többi baját sem.
2014. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
első
2014. jún. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

az már gáz amikor egy autó 5-6 évesen karcmentes.

Nekem mindig az ismert előélet volt fontos.

2014. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem akartam úgy feltenni a kérdést, hogy csak az első jöhessen szóba. Csak különös, ha egy többet használt és idősebb autón szinte nincs semmi hiba a kevesebbet használt és fiatalabbhoz képest. Még kőfelverődés, látható karcolás se. Volt már autóm és az ilyen parkolási balesetektől nem tudtam megvédeni, ha leálltam valahol a városban. Hiába garázsban állt otthon. Ezért volt a megjegyzésem.

A két választási lehetőség lényegét úgyis mindenki leszűrte.

Ezek már konkrét kinézett autók és nem is túl ritka Fordok, nem tudom, számít-e valamit. Azt tudom, hogy mik a gyengeségei és erősségei.

2014. jún. 30. 16:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Festékvastagság mérés és lehet kiderül ,hogy a makulátlan kocsi át van fényezve miután 2 kocsiból összehegesztették...
2014. jún. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!