Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hetente hány órát kell vezessek?

Hetente hány órát kell vezessek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Heti 1x2óra kevés? Váltsak oktatót? hamar meg akarom szerezni,minnél hamarabb.Hogyan tudnám megvalósítani hogy többet vezethessek?

Ha oktatót váltok akkor hogy fognak velem viselkedni?



2014. júl. 6. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég kevés. Kérdezd meg előtte az oktatódat, hogy nem e lehetne, hogy többet menj. kb Heti 2-3x2 órát kellene vezess. Nem biztos, hogy a másik oktató szemét lenne veled, hiszen akkor az ő zsebét tömöd.
2014. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem. eddig 2x voltam nála. júli 10-re kaptam időpontot. több mint 1 héttel az előzö után.És ha megkérdezem hogy nem-e lehetne hetente 2-3 alkalom,akkor mi a garancia rá hogy tudni fogja,vagy valami?Nekem szükségem van a sűrübb vezetésre,a gyorsaság miatt is és azért mert kell.:)
2014. júl. 6. 22:56
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

A szomszédunk oktató.

Kb. naponta 5-ször mesél ilyen helyzeteket, amikor valakinek hirtelen kell a jogsi.

Nem te vagy az egyetlen tanulója, így nem olyan egyszerű.

De ha (ez csak egy kis segítség) egyben kifizeted neki a hátralévő órákat, akkor szerintem át fogja szervezni a naptárát.

Csak e miatt ne válts oktatót.

2014. júl. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

10x2 (10 alkalmat) fizettem előre ki.eljogsizgatnék én,csak ha ilyen tempóba haladok,belefog nyúlni az iskolába és ezt nem akarom..gondolom neki is lesz szünete,nekemis lesz ami nem jó.

Azt mondta hogy most sokan vizsgáznak (2 hete mondta)

és őket vezetteti elöbb,mert ugye vizsgáznak.Ezt meg is értem,de mennyi ideig tarthat ez?

2014. júl. 6. 23:07
 5/11 anonim válasza:
100%
het 1x 2 óra?? sose lesz jogsid! válts, jogod van hozzá, és ha szivat ahhoz is jogod van hogy ezt jelents. De amúgy senki nem fog cseszegetni ha váltasz sztem!
2014. júl. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én két hete vizsgáztam, de úgy mentem, hogy egy héten 2-3 alkalommal 3 órákat vezettem egyszerre.

Így hamar meglett :D

De ezt oktatója válogatja, mennyire ér rá, és mennyire AKARJA hogy hamar vizsgázz...

2014. júl. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Értem.Akkorcsütörtökön beszélek oktatóval hogy mi a helyzet.Köszi a válaszokat
2014. júl. 7. 09:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én heti 2-t vezettem, volt, hogy csak 1x1 órát.

Az a gond, hogy az oktatóknak meg van kötve a kezük. Limitálva van nagyon, hogy egy nap mennyit vezethetnek, keveset. Emiatt van az, hogy nehéz órára eljutnod amikor kezded.


Elméletileg amikor majd közeledik a vizsga, akkor te is többet fogsz járni, de erre sincs garancia.


Akihez én jártam, az sokszor úgy vezetett velem, meg másokkal is, hogy nem papírozta le és utólag írtuk be az óraszámokat, mivel amikor épp vezettem, akkor nem tudott elszámolni vele, hisz már levezette a limitet vagy annak kellett papíroznia aki vizsgára készült (hisz ha nem papírozza le neki, akkor nem mehet a vizsgára ugyebár)


Nem ismerem az oktatódat, de megelőlegezem neki azt, hogy nem direkt szívat.


Sajnos ebben az állam keményen felelős.

2014. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tempóval hónapokig fog tartani az órák levezetése.
2014. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Magával az oktatóval nincs bajom,normális.

Hát sajnos igen,de nem fogom így hagyni.Heti 1x2óra édes kevés.

2014. júl. 7. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!