Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Köztetek van olyan aki ilyen...

Köztetek van olyan aki ilyen időben leteszi az autót és inkább tömegközlekedéssel megy vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Hiába vettem + órákat, nem tudok ilyen időben vezetni. Nyugtassatok meg hogy nem csak én válok meg az autómtól ilyen időben. Irjátok már oda a korotokat meg a nemeteket a válaszhoz. Légyszi! Köszi 24/L
2010. jan. 6. 13:51
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Én nekem nincs autóm de van jogosítványom! Azt tudom anyukámnak már több mint 20 éves vezetési tapasztalata van. Apukámnak talán már 30 is van, és ő világ életébe cserélgette a gumikat az autón/autókon! Apu fuvarozott vagy 25 évig aztán otthagyta magánvállalkozását. Szóval ha nagyon havas az út akkor anyu apu viszi dolgozni mert ő neki sokkalta nagyobb vezetési tapasztalata van! Ha valaki ilyenkor lerakja az autóját mert úgy érzi hogy nincs meg a kellő tapasztalata vagy esetleg félti hogy a másik töri össze az autóját megértem!

Amúgy amit szeretnék ki hangsúlyozni, NEM KÉNE A MÁSIKAT SZIDNI MÉG AKKOR SEM HA NEM OLYAN A STÍLUSA! KIS KULTÚRA LEGYEN BENNÜNK MÁR!!!

2010. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
anyukám 54éves apukám 50éves
2010. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!