Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Köztetek van olyan aki ilyen...

Köztetek van olyan aki ilyen időben leteszi az autót és inkább tömegközlekedéssel megy vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Hiába vettem + órákat, nem tudok ilyen időben vezetni. Nyugtassatok meg hogy nem csak én válok meg az autómtól ilyen időben. Irjátok már oda a korotokat meg a nemeteket a válaszhoz. Légyszi! Köszi 24/L
2010. jan. 6. 13:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Autóra van pénz téli gumira nincs:-))

grt

2010. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
43%
Érdekes, még sose mentem neki semminek, nyári gumi ide vagy oda... Ha nem állatkodik az ember, akkor nem tudom mi a probléma...
2010. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
33%
14:40 nem az enyém az autó, csak én szoktam vezetni (egy irányba megy a család).
2010. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Kedves 18 éves nyári gumis!


Nem üzleti fogásból van kitalálva a nyári/téli gumi. Egyik nyárra, másik télre jó. Azzal, hogy nyári gumival közlekedsz, nem csak a saját, hanem mások életét is kockáztatod. Ráadásul, úgy tudom, erre mostanság harapnak is a rendőrök...


A kérdésre válaszolva:

Én nagyon szeretek vezetni, még ilyen időben is. Ilyenkor óvatosabbak, figyelmesek az emberek (általában). Jó időben mindenki türelmetlenkedik. Igaz, ilyenkor könnyebb balesetet okozni és szenvedni, de értelemszerűen én is lassabban megyek (téli gumival) és igyekszem jobban figyelni, mint máskor.

Nálunk nem olyan jó a tömegközlekedés, hogy bármikor váltani tudjunk, amit igazából csak a benzinárak miatt sajnálok. Úgy olcsóbb lenne.

Egy szó, mint száz: én ilyenkor sem rakom le az autót, mert szeretek vezetni és mert nem igazán tehetem meg.


20/L - 2,5 éves jogsival

2010. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
Bárcsak több embernek lenne ennyi önkritikája.
2010. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én gyakran szállok buszra,még nyáron is!A gyerekeimmel is buszozom,nagyon élvezik.Egy községben lakom óránként jön-megy a busz a városba,a házunktól,úgy 50 m-re van a buszmegálló.A férjem is busszal jár melózni,mert a bérletet ki tudják fizetni.Az oka:benzinár,és kényelem,nekem jó,ha néha nem én vezetek.De ha muszály akkor gond nélkül elindulok ilyen csószós időben is bárhova.És ha az egész család megy akkor mégiscsak gazdaságosabb a kocsi.

3 éve van jogsim.34/L

2010. jan. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én vezetek, tök mindegy milyen idő van. De a nyári vezetőktől én is féltem a kocsimat. Ilyenkor hamarabb aprókat fékezek (hogy lássa :DD)
2010. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

nyári gumim van, főutakon közlekedek. deha nincsen felsózva, vagy elkotorva a hó, illetve ha tiszta latyak akkor nem ülök kocsiba. ha csak vizes az út akkor igen. inkább nem megyek olyankor sehova, ha bkv-zni kell, a múltkor mentem egy helyre, 2 metróval és egy busszal. ez 900 ft-omba került, oda. tehát odavissza 1800 ft volt. ha kocsival mentem volna kicsit több mint feleennyiből megúszom. hát köszönöm, nemkérek a BKV-ból, és februártól újra emelik a jegyárát. ha nincs bérleted, bkv, és jegyekkel akarsz eljutni vhova az katasztrófa.

24L

2010. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
41%
a téli gumi vagy nyári tökmindegy, ha betartod a kresz-t akkor semmi bajod nem lesz, csak ugye azt már nehezebb...
2010. jan. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Én ma busszal mentem autó helyett.A kocsimat féltettem a sok mérhetetlen vezetési tapasztalattal rendelkező tizennyolc éves taknyostól,akik azt hiszik ők az utak császárai.Meg a többi idősebb baromtól akik nem veszik figyelembe a megváltozott körülményeket.
2010. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!