Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy van sok embernek olyan...

Hogy van sok embernek olyan luxus Auidija 20-25 évesen? 0

Figyelt kérdés

Ma láttam egy srácot kb 25 körül volt és egy fekete audi a5 copében ült és telefonált!

Biztos valami üzletember volt.


Milyen munkával szedhet össze valaki egy új A5 re 25 éves korára pénzt?

18f



2014. júl. 3. 18:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ez mese, mese, mese.

Ha kicsit utána számolsz.


Valaki extra szerencsével valami jó helyre bekerül az egyetemi évek után.


18 éves leérettségizik.

5 év, tehát 23 éves mire diplomázik.


Lesz munkája. Valami fantasztikus amiből félre is tud tenni.


Akkor is 5-X év mire ilyen autóra telik.


A szülők megveszik. Ilyen egyszerű.

Valaki írta, hogy az ÖVÉK, mert a szülők nekik vette meg.

SAJNOS így van, de hát nem tudsz mit tenni.


Ha 18 éves fejjel arra gondoltál, hogy van valami amiről nem tudtál, és neked és lehet 20 évesen ilyen autód, akkor el kell, hogy keserítselek.


Hacsak nem drogot árulsz, vagy qvákat futtatsz.

2014. júl. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
mellesleg az áétalad 25 év körülinek titulált ember lehet 28 vagy 30 éves is akár
2014. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

" de az más, és más amikor a tiéd."


Kivulrol nem latszik, hogy kie. A szomszed ott is azt gondolta hogy hogyan lehet az hogy ez a tacsko most jott ki az egyetemrol, aztan maris fullextras A6ossal furikazik. Soha nem tudhatod mi van a hatterben.

2014. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Amugy ismerek tavolabbrol valakit, aki a 90es evek kozepen kezdett sajat vallalkozasba, eloszor kicsiben, aztan szepen feljodott, ma tobb szaz alkalmazottja van, es valoszinuleg milliardos vagyona.


Na az o foiskolas fia egy zsir uj CLA-val jar.


El kellene emiatt itelni akar a fiut, akar az apat? Ugyan dehogy.

2014. júl. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
De miért ne lehetne? Ismerek olyat, aki 18 évesen már hajón volt szakács, 25 éves korára már házat és autót vett, nem olyan bonyolult a képlet, csak könnyebb arra fogni, hogy neki és neki biztos megvette a szülő. Jó szakmád van, akkor havi 3-400-at egyedülálló ember simán félrerak, de hajón még 500 sem ritka. Évente 4-5m, 7 év alatt már 28-35m. Ebből 25m lakás, 10m autó és voálá...
2018. márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Na akkor leírom a saját példám alapján, hogy lehet ( igaz nem egy A5 szintű de egy normál a4-a6 szintű használtautóra félre tenni)

18 évesen végeztem sulival, elmentem dolgozni ( havi 150 ezer) mivel még a szüleimmel élek így beszálok a háztartásba, ezenkívűl elköltök valamennyit haverokkal stb( nem dohányzok ritkán iszok) és mondjuk 70 ezret félretudok tenni havonta. Egy év alatt az 12x70= 840.000

az 7 év alatt 7x840.000=5,8 milla. Pont 25 évesen meglenne lehet nem egy A5 de 5 millából lehet válogatni. Illetve 150 ezerből ha 70 et félre raksz és marad még 80 ezer úgy hogy a szüleiddel laksz és nem sokmindenre kell költened akkor az a 80 ezer bőven elég( tapasztalat) Én 21 vagyok 2 éve rakok félre hasonlóan ahogy leírtam, de mivel van egy suzukim amivel járok igy mégcsak 1,2 millánál járok, igaz én nem is A5 re gyűjtök de ugyanilyen hozzá állással lehet másra igy összeszedni. És akkor ez még csak 150 ezres fizu ha valaki 2x 3x ennyit keres az megvan 2-3 év alatt is ( gondolok itt külföldi munkára) 3 évig kint melózol 20 éves korodtól akkor 23 éves korodra megvan, nem nagy művészet, csak ez a korosztály többsége nem tud lemondani dolgokról a cél érdekében.

2019. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
3 milláért már lehet venni.
2019. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!