Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy van sok embernek olyan...

Hogy van sok embernek olyan luxus Auidija 20-25 évesen? 0

Figyelt kérdés

Ma láttam egy srácot kb 25 körül volt és egy fekete audi a5 copében ült és telefonált!

Biztos valami üzletember volt.


Milyen munkával szedhet össze valaki egy új A5 re 25 éves korára pénzt?

18f



2014. júl. 3. 18:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Apuci jó helyen van.
2014. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Szülői támogatás, vagy kapcsolatokkal bekerült valami banki vezető állásba.

Vagy arra nem gondoltál hogy nem az ő kocsija, hanem a szüleié, vagy céges autó?

2014. júl. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Úgy ült benne mintha a sajátja lenneí!
2014. júl. 3. 18:13
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

"Úgy ült benne mintha a sajátja lenneí!"


Hogy felvágjon vele.

Ez nem kérdés.

Tök egyértelmű, hogy a szülők nyomták a feneke alá, vagy a szülőké.


Milyen munkával?

Figyi. Semmilyen munkával nem lehet egy 20 évesnek ilyen kocsija.


Ha csak nem 10 évesen diplomázott, és valami nagyon jól kereső céghez felvették, ahol szép lassan kemény munkával felkapaszkodott a ranglétrán.

2014. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
hát figyelj, úgy lehet hogy ha valamilyen mérnöki, jogi, vagy hasonl jó nevű diplomát hamar megszerzett, és egyből elhelyezkedett, és még mondjuk otthon lakott és tudott félretenni, de ez elég ritka, mivel elég sok minder költi az ember a pénzt. Vannak olyanok akik tehetséges vállalkozó alkaúak, és fiatalon sikerült összehozni valami jól menő üzletet, de ez is elég kevés. Általában vagy szülőé, vagy szülői támogatással vette, vagy hát vannak akik, fekete illetve szürke üzletekből, esetleg bűncselekményekből. Lehet pl. olyan is, hogy családi vállalkozásban vesz részt valaki, vagy viszi tovább, amit nem neki kellett felépíteni. Nekem a legtöbb fiatal korombeli ismerősöm ilyen, már akik ehhez hasonló kaliberű kocsikkal járnak illetve úgymond nem szűkölködnek. Apjának van valami jólmenő vállalkozása, vállakozásai, a gyerek már fiatal korától egyre inkább részt vett benne, kitanulta a a dolgokat, vagy esetleg azt a szemléletet, gondolkodásmódot. Nekem van egy pár ilyen ismerősöm és nincs veük bajom, jó helyre születtek, tény hogy a szülők nélkül nem lennnek ott ahol vannak, de a gyerek is kellett hozzá, hogy helyén legyen az esze, értékrendje, és ne a egy elkényeztetet célok nélküli pénzszóró hüyegyerek legyen...
2014. júl. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

En anno az egyetem utan az Audinal kezdtem, es 23 evesen zsir uj Audikkal furikaztam, A3-asom volt sajat hasznalatra, de neha A6 is akadt.


Lehet jol meno vallalkozo is 25 evesen, es a szuleinek is lehet penze. Sok lehetoseg van.

2014. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem is az övé volt hanem a a szüleié.

25 éves korára senki se tud milliókat összegyűjteni legálisan. Ha ez a 25 éves srác drogdíler akkor simán lehet annyi pénze hogy Audit vegyen.

Van itt a városban egy kb 20 éves srác aki dílerkedik és Audival jár, igaz hogy nem új de még szinte az iskolát se fejezte be de már 1 milliós autója van.

2014. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

25 de még 30-éves korra is sok fejtörés valakinek összespórolni ennyi pénzt, teszem azt jelen esetben 7-10milliót


Biztos nem az övé, ahogy nálunk a városban élő egyik pénzesebb családban lévő 19 éves gyerek sem saját 320d-vel gurul, hanem az Apja szlovák lízinges kocsija.

2014. júl. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Úgy ült benne mintha a sajátja lenne!"


Miért ha nem a sajátja, hogy kellene üljön? :D


És ha az apja neki vette, akkor az övé.

2014. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"En anno az egyetem utan az Audinal kezdtem, es 23 evesen zsir uj Audikkal furikaztam, A3-asom volt sajat hasznalatra, de neha A6 is akadt. "


Én is használtam már limuznit és mindenféle "csoda" autót, de az más, és más amikor a tiéd.

2014. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!