Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia sr 50 ditech véleménye...

Aprilia sr 50 ditech vélemények? Injektoros vagy karburátoros?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
karbis
2014. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem Injektoros van!Egy regény tudnék róla írni!!! Pár szó róla! Nekem egy 2004 es pigi blokkos di-tech em van utazója olyan 70-75 vége 90 km/h!Barátomnak karbis vizes mina van de nem tudja velem tartani a tempót se gyorsulásba se végsebességre!!! Teljesen gyári az egész!! Nagyon meg bízható amit sokan megcáfolnak az enyémben már több mint 14 ezer km van de semmi baja és rendesen hajtom azért! A hideget nem annyira szereti indulásnál de -10 fokig elsőre indult eddig! 1 hátránya van az pedig a berúgó akar!! Tehát én ajánlom a 2004 től felfeé az összes injektorosat!!!!
2014. júl. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát az azért érdekes hogy az ő vizes minája nem tudja veled tartani a tempót , mert az enyém még is megy 90-et órája szerint és még is vizes mina.. az lehet hogy gyorsulásba jobb kicsit a tied ( bár fene tudja mert ha jól tudom az a blokk a leggyengébb amit sr 50-be szereltek ami neked van)
2014. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!