Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G OPC vélemények?

Opel Astra G OPC vélemények?

Figyelt kérdés
Minden vélemény érdekel az autóról.
2014. júl. 1. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
széthajtott lom ilyen kocsikat csak 0km vagy ismert előélettel,de maga a kocsi jó volt mikor kijött a gyárból
2014. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyn jó és komoly autók, de igaza van az elsőnek. Aki anno ilyet vett, az tele volt pénzzel és már az se kímélte nagyrészt. Aztán mivel tele van pénzzel, pár év után csere, használtan olcsón megvette valami fiatal, aztán az már 100%, hogy hajtotta, de szervizre már nem futotta.


Vegyél ebből az autóból egy sima coupe-t, az is baromi jól néz ki és kisebb eséllyel fürödsz be vele.


Bár megjegyezném, hogy használtan egyáltalán nem vennék semmilyen sportautót.

2014. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem H Astrából van OPC-m. És imádom!

Igaz én is használtan vettem, de úgy látszik ez a kivétel, amely erősíti a szabályt. Első tulajtól vettem, szervizkönyvvel, leinformálhatóan és nagyon átnézettem.

G-t nem szívesen vettem volna. Nekem az annyira nem jön be. Se külsőre, se a beltere nem tetszik annyira, valamint a műszaki tartalma is gyengébb, régebbi konstrukció.

Viszont arra készülj fel, hogy egy OPC-hez az alkatrészek horror áron mennek. Az alap verzióhoz képest aránytalanul drágább minden hozzá, sokszor a többszörösébe kerül hozzá minden.

Pl az enyémhez 1 db lengéscsillapító 100.000Ft. Ha cserélni kell a garnitúrát, máris közel fél milla.

Fényszóró: 200.000Ft/1db!

2014. júl. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
200.000 áruld már el hogy mi kerül annyiba ?
2017. ápr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!