Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hajnalban, az üres autópályán...

Hajnalban, az üres autópályán mennyire okos dolog száguldozni?

Figyelt kérdés

Nyár végéig a Balaton körül dolgozom össze-vissza helyszíneken, Pestről járnék le, és késő éjszaka jönnék haza M7-en. Szeretnék egyrészt gyorsan hazaérni, másrészt akkor már élvezni is az utat. Többször jöttem már ilyen időpontokban, és összesen ha 10 járművel találkoztam általában..

1. Ilyenkor éjszaka működnek/tudnak mérni a fix traffipaxok?

2. 180-220 körüli tempó, többel nem szeretnék menni. Szerintetek?

Már van egy jó pár éves tapasztalatom, és elég sok helyzetből jöttem már ki. Az autóm is alkalmas rá (BMW 540i 2008), műszaki állapota tökéletes, gumik vadonatúj Pirellik, mondhatni versenygumik, fékek áprilisban lettek cserélve, gyári alkatrész felhasználásával, szóval tapad, és meg is áll a kocsi. Természetesen városban nem száguldozok, csak az üres autópályán szeretnék minél gyorsabban végigérni.



2014. júl. 2. 02:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hajnalban is mérhetnek sebességet, a fix traffipaxokról már ne is beszéljünk. Szóval: NEM.
2014. júl. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
M7 esen nincs fix traffi. A 7 esen van siofok mellett az M0 an meg M1 en. Szerintem a valasz adok nagy reszenek jogsija sincs. Akkor nem kell okoskodni.
2014. júl. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
A kerdezőnek sincs szerintem 540i je ha lenne tudna mire kepes es nem kerdezgetne ilyeneket.
2014. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Ezért szeretem a gyakorit.. Tudom mire képes a kocsi, de nem szeretném ha a postaládám 130000-es csekkekkel lenne telerakva, mert minden második nap lekapott az a sz@r. Nem rólam van szó meg a kocsiról, mert mind az én, mind az autó képességei alkalmasak a tempós vezetésre. Hanem hogy lehet-e menni annyival.

Ha meg nagyon füllenteni szeretnék, lehet hogy nem egy 6 éves 5-öst vízionálnék cca. 15 literes fogyasztással (mondjuk cserébe behorpad a homlokom a gyorsulásától, meg került bele pár cucc, amitől még jobb lett) hanem mondjuk egy 6-os kupét.

2014. júl. 3. 15:45
 25/26 anonim ***** válasza:
megy az 250et et is 540i királyság!!!:D
2014. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Én 326-ot mentem vele GPS szerint az Autobahnon. Kicsit bele van piszkálva a vezérlésbe, meg pár dolog ki lett cserélve. Ahogy kilőtték a korlátozást, szárnyakra kapott.
2014. júl. 3. 19:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!