Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Indexrelé meghülyül hidegben?

Indexrelé meghülyül hidegben?

Figyelt kérdés

A Suzuki Swift I típusú autómban, minden reggel meghülyül az index relé és kerreg. Így:


Beszállok reggel 6:30-kor, indítok, megyek és indexelek.- Mikor kikapcsol az index, a relé irdatlanul elkezd kerregni, majd ismét abbahagyja mikor valamelyik irányba indexelek. Körülbelül 5-10 perc után megszűnik a jelenség, egy (akárhányadik) indexelés után minden rendbejön és nem jön elő egészen másnap reggelig. Az index nem hagy cserben, kerregés közben ha elkezdek indexelni, addig abbahagyja.


Gondoltam, hogy az éjjeli hűvös miatt lehet és kiszedtem a relét, ami a meleg szobában éjszakázott. Reggel beszereltem és ugyanúgy jött a hiba.


Kaptam ismerőstől egy bontott relét és azzal is ez a jelenség van.


Ha két napig áll az autó, délben elindulva nem megy fel a vérnyomásom mert nincs a hang, tehát csak az éjjeli hűvös időt tudom okolni.


Azért teszem itt fel a kérdést, hátha valaki tudja a megoldást, és nem kell szabit kivennem emiatt. Mire odaérnék a villamosságishoz úgyis megjavulna megint.


Ötlet? Mit befolyásolhat a hideg? -már ha az a bűnös...MERT MÉG MI MÁS?!?!?!?!?!?


2014. jún. 30. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Vizsgáld át a vezetékeket és nézdmeg hogy nincs-e megtörve vagy ilyesmi..Remélem segítettem
2014. jún. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!